سردار نقدی: امیدآفرینی شرط استمرار انقلاب اسلامی است

تبریز-ایرنا- معاون فرهنگی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امیدآفرینی در جامعه و ایجاد فضای واقعی از دستاوردهای نظام، اولین شرط استمرار انقلاب اسلامی است. سردار محمدرضا نقدی شنبه شب در یادواره شهدای گمنام دانشگاه فنی و حرفه ‌ای در دانشگاه فنی و حرفه ‌ای آذربایجان‌ شرقی، افزود: در شرایط امروز کشور که نظام سلطه […]

تبریز-ایرنا- معاون فرهنگی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امیدآفرینی در جامعه و ایجاد فضای واقعی از دستاوردهای نظام، اولین شرط استمرار انقلاب اسلامی است.

سردار محمدرضا نقدی شنبه شب در یادواره شهدای گمنام دانشگاه فنی و حرفه ‌ای در دانشگاه فنی و حرفه ‌ای آذربایجان‌ شرقی، افزود: در شرایط امروز کشور که نظام سلطه نقشه های مختلف برای به زانو در آوردن انقلاب اسلامی کشیده است، باید فضای کشور را واقعی ببینیم نه اینکه آن طور که دشمنان نمایش می ‌دهند.
وی مردم سالاری دینی حاصل از انقلاب اسلامی را شیوه حکومتی بی نظیر در جهان دانست و اظهار داشت: در آمریکا که ادعای آزادی دارد، دو گروه تجاری و اقتصادی با عنوان حزب سیاسی وارد عرصه شده اند و مردم به غیر از این دو گروه نباید به هیچ گروهی رای بدهند و غیر از این دو گروه هیچ کس نمی‌تواند بر سرکار بیاید؛ ایران اسلامی به برکت انقلاب به هیچ عنوان چنین شرایطی را طی ۴۰ سال تجربه نکرده است و مدیران و مسئولان کشور از هر قشر و طیفی تنها به دست مردم انتخاب شده اند.
نقدی با اشاره به شرایط سال های نخستین انقلاب که عده ای می ‌گفتند ولایت فقیه دیکتاتوری است، یادآور شد: ۴۰ سال ولایت فقیه را تجربه کردیم که نشان از موفقیت آن است و امروز رهبری داریم که اگر فرزندش با بچه‌های حفاظت غذا بخورد، توبیخ و پولش به سپاه پرداخت می شود، در حالیکه شاه ملعون در آن زمان ثروتمند ترین فرد جهان بود و ثروت هنگفتی را از کشور برد.
وی ادامه داد: مردم ایران رهبری دارند که اگر همین امروز به خانه‌ اش برویم از شدت سادگی خجالت می ‌کشیم و ۴۰ سال انقلاب اسلامی با رهبری چنین فردی علیه توطئه‌هایی که حتی به شمار نمی آیند، ایستادگی کرده ایم.
نقدی با بیان اینکه انقلاب اسلامی هشت سال درگیر جنگی نظامی بود و در فضای انقلابی ماند، گفت: اما بعد از جنگ تحمیلی این فضا کم رنگ‌ تر شد و بسیاری معتقد بودند که این انقلاب هم مثل انقلاب‌های دیگر باید تغییر مسیر دهد، اما مردم بر اساس تعالیم اهل بیت (ع) و رهبری درست، انقلاب را به ۴۰ سالگی رساندند.
وی به پیشرفت های مهم جمهوری اسلامی طی سال های گذشته در عرصه های گوناگون اشاره کرد و گفت: در حوزه علم و فناوری از رتبه ۵۳ به ۱۶ رسیده ‌ایم و در زمینه بهداشت و درمان نیز از ۸۲ کشور جهان پیشی گرفته ‌ایم که دستاوردهای کمی نیست.
نقدی اضافه کرد: در حالیکه در رژیم گذشته ٣٠ درصد بودجه کشور به ارتش اختصاص داشت، امروز نه تنها با سه درصد بودجه کل کشور قدرتمندترین نیروی مسلح منطقه را داریم، بلکه موفق شده ایم زیردریایی بسازیم.
به گزارش ایرنا، شب گذشته با حضور معاون فرهنگی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کانون بسیج تبریز از کتاب ' آنچه یادم مانده است ' رونمایی شد.
۳۰۳۸/۵۱۸
انتهای پیام/