سرمربی فوتبال قطر: خودمان را به همه ثابت کردیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال قطر با ستایش از عملکرد شاگردان خود در جام ملت های آسیا (سال ۲۰۱۹) گفت: ثابت کردیم چگونه با تلاش می توان به موفقیت رسید و خودمان را به حریفان نشان دادیم. به گزارش عصر جمعه ایرنا، تیم ملی فوتبال قطر در فینال هفدهمین دوره جام ملت های آسیا […]

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی فوتبال قطر با ستایش از عملکرد شاگردان خود در جام ملت های آسیا (سال ۲۰۱۹) گفت: ثابت کردیم چگونه با تلاش می توان به موفقیت رسید و خودمان را به حریفان نشان دادیم.

به گزارش عصر جمعه ایرنا، تیم ملی فوتبال قطر در فینال هفدهمین دوره جام ملت های آسیا برابر ژاپن به پیروزی سه بر یک دست یافت و برای نخستین بار به عنوان قهرمانی رسید.
سرمربی اسپانیایی قطر در پایان این دیدار گفت: کلماتی نیست که بتوانم احساسم را بیان کنم. در طول مسابقات تیم خوب و هماهنگی بودیم و با پیروزی برابر همه حریفان این مهم را اثبات کردیم.
«فیلیکس سانچز» افزود: ژاپن در نیمه دوم تیم ما را در فشار قرار داد اما با جنگندگی به خواسته هایمان رسیدیم. خیلی تلاش کردیم و سزاوار این جشن بودیم.
این سرمربی ادامه داد: برای بازیکنان و مردم قطر خوشحالم، زیرا آنها لیاقت این قهرمانی را داشتند. فکر می کنم تیم ما نشان داد چگونه می توان با تلاش به موفقیت رسید.
وی در مورد پیش بینی «ژاوی» بازیکن اسپانیایی قطر و ستاره پیشین تیم بارسلونا و تیم ملی اسپانیا که یک ماه قبل تیم وی را قهرمان جام ملت های آسیا دانسته بود، با خنده جواب داد: از این پس با او تماس می گیریم که همه بازی های قطر را پیش بینی کند تا دیگر استرس نداشته باشیم. او از تشکر می کنم که همواره حامی ما بود.
ورزشی*۳۷۸۳*۱۹۶۱*
انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله