نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌شرقی تاکیدکرد:

سیستم حمل‌ و نقل ایمن و راحت برای شهروندان ایجاد شود

صافی - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: مسئولان حوزه حمل و نقل عمومی با در نظر گرفتن تمامی جوانب صنفی، سیستم خدمات حمل و نقل ایمن و راحت را برای شهروندان ایجاد کنند.

حجت‎الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم در مراسم تجلیل از رانندگان نمونه ناوگان حمل ونقل درون شهری تبریز ضمن تقدیر از مجموعه شهرداری تبریز بر ایجاد سیستم حمل و نقل عمومی ایمن و راحت درون شهری تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه مدیران عامل شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه شهرداری تبریز برای تحقق این امر زحمات زیادی را متحمل شده‌اند و در این رابطه از مجموعه شورای شهر که دغدغه رفع مشکلات شهری را دارند تشکر می کنم.

آل هاشم با بیان اینکه مشکلات صنفی اخیر کامیون‌داران کشور با موج سواری دشمنان نظام و انقلاب همراه شد، افزود: رانندگان و فعالان با تدبیر این حوزه در آذربایجان شرقی اجازه ندادند تا تبعات ناشی از این مطالبات به این استان نیز سرایت بکند.

وی ادامه داد: کامیون داران آذربایجان شرقی با آشوب های اخیر همراهی نکردند و اجازه ندادند دشمنان از این موضوع بهره سیاسی ببرند و این نشانگر شعور و تعصب کاری این عزیزان است و جا دارد مسولان امر نیز توجه جدی به مطالبات این عزیزان داشته باشند.

آل هاشم در پایان گفت: فلسفه نامگذاری روز حمل و نقل با صدور دستور حضرت امام برای رفع مشکلات تخلیه بار کشتی های باری بندرگاه های کشور در دوران هشت سال دفاع مقدس آغاز شد چون رانندگان حمل و نقل بار و مسافر بسیجی وار به بنیانگذار انقلاب اسلامی لبیک گفتند و از سراسر کشور برای انجام این تکلیف رهسپار بنادر جنوب و شمال ایران شدند.

انتهای پیام/