صافی نیوز

صافی نیوز / نماینده مجلس یازدهم در خصوص زمان رفع فیلترینگ می‌گوید: یکی از موضوعات جدی که شبکه‌های اجتماعی دارند این است که باید در کشورها نماینده داشته باشند. چون آنان نپذیرفتند در کشور ما نماینده‌ای داشته باشند، این امر دچار چالش شده است.
سیدجواد حسینی کیا

به گزارش صافی به نقل از انتخاب، سید جواد حسینی کیا درخصوص زمان عادی شدن وضعیت اینترنت کشور، گفت: «مسئولین وزارت ارتباطات بیشتر در جریان هستند اما به هر حال شرایط باید مساعد شود. البته که در حال حاضر مشکلی برای دسترسی به اینترنت وجود ندارد و فقط شبکه‌های اجتماعی قطع است.»

این عضو کمیسیون صنایع مجلس افزود: «یکی از موضوعات جدی که شبکه‌های اجتماعی دارند این است که باید در کشورها نماینده داشته باشند. چون آنان نپذیرفتند در کشور ما نماینده‌ای داشته باشند، این امر دچار چالش شده است. چرا که با شبکه‌های اجتماعی نمی‌توان براندازی کرد ولی در آن‌ها وارد بحث براندازی شده‌اند.»

حسینی کیا در خصوص احتمال جایگزینی پلتفرم‌های داخلی، عنوان کرد: «گام اول می‌تواند این باشد که داخلی‌ها را تقویت کنیم. گام دوم هم می‌تواند این باشد که [پلتفرم‌های خارجی] پای کار بیایند و مسئولیت‌پذیر شوند.»

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *