امروز: چهارشنبه، ۶ مهر ۱۴۰۱ ۰۱:۲۱

شهدای مبارزه با مواد مخدر مجاهدان و حافظان کشور هستند

صافی نیوز / عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به مجاهدت های شهدا در پاسداری از ارزش های اسلامی و انقلابی گفت: شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر همانند شهدای هشت سال دفاع مقدس مجاهدان و حافظان کشور در برابر هجمه ها هستند.

به گزارش صافی، آیت الله محمد تقی پورمحمدی روز دوشنبه در دیدار با خانواده های شهدای مبارزه با مواد مخدر مراغه افزود: شهدایی که در راه مبارزه با سوداگران مرگ، فداکاری کرده و جان خود را این مسیر فدا کردند، اجری همانند شهیدان دفاع مقدس دارند.

وی ادامه داد: این شهدا در برابر کسانی ایستادند که مانند صدامیان و استکبار جهانی درصدد ضربه زدن به میهن اسلامی بوده و هستند.

وی اضافه کرد: شهدای مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی همواره در برابر اشرار و سوداگرانی ایستادند که با رواج اعتیاد قصد ضربه زدن به خانواده ها، اشتغال و جامعه اسلامی دارند.

وی گفت: قاچاقچیان و سوداگران مواد مخدر فقط به دنبال منافع خود بوده و برای آنان سرنوشت فرزندان، دختران و پسران خانواده ها در جامعه اهمیتی ندارد و از این رو باید در برابر این افراد فاسد مقابله و مبارزه کرد که این امر با مجاهدت های نیروهای انتظامی میسر می شود.

پورمحمدی افزود: خانواده های شهدا به عنوان پشتیبانان شهدا و فرزندان آنان رسالت مهمی در تربیت نسل آینده در پیش داشته و از این رو از اجر معنوی بزرگی نزد پروردگار برخوردارند.

فرماندار مراغه نیز در این دیدار گفت: دیدار با خانواده های شهدا و ارج نهادن به مجاهدت های آنان، رسالتی بر دوش آحاد مردم و مسئولان است.

حمید شکری افزود: اگر امروز توانسته ایم در جامعه در برابر اعتیاد بایستیم، همه به برکت مجاهدت های نیروهای انتظامی و شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر بوده است.

در این آیین مسئولان شهرستانی با حضور در منازل شهیدان مسعود نوروزی، بهرام صدیق معتمدی و حسن قنبرزاده از شهدای عرصه مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی از مجاهدت های آنان تقدیر و با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از این بخوانید...