امروز: پنج شنبه، ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۳:۵۴

صافی -زنی از راج کمار هیرانی ؛کارگردان «پی.کی»؛«سانجو» و «سه احمق» شکایت کرد. این زن راج کمار هیرانی را متهم به آزار جنسی در دوران تولید فیلم «سانجو» کرده است.

زنی از راج کمار هیرانی ؛کارگردان «پی.کی»؛«سانجو» و «سه احمق» شکایت کرد. این زن راج کمار هیرانی را متهم به آزار جنسی در دوران تولید فیلم «سانجو» کرده است.

این زن که نامش فاش نشده اعلام کرد که مدت‌ها به خاطر بیماری لاعلاج پدرش می‌ترسید که این موضوع را برملا کند و می‌ترسید که کارش را در صنعت سینما از دست بدهد چراکه وقتی فیلمسازی مانند راج کمار هیرانی از تخصص شما بد بگوید، کار تمام است. این زن در ایمیلی به تهیه کننده فیلم ویدهو وینود چوپرا و همسر او منتقد مشهور آنوپاما چوپرا، همینطور به فیلمنامه نویس و خواهر چوپرا شرح ماوقع را بیان کرد.

آنواپاما چوپرا اعلام کرد که او و همسرش از این زن حمایت خواهند کرد. هیرانی این اتهام را توسط وکیل خود رد کرده است. اما نام راج کمار هیرانی به عنوان تهیه کننده در فیلم جدیدEk Ladki Ko Dekha To Aisa Laga از روی پوستر فیلم حذف شد.

راج کمار هیرانی جدیدترین نامی است که با رسیدن موج جنبش می تو به هند مطرح شده است. پیشتر چهره هایی مانند ساجد خان، ویکاس بهل و نانا پاته کار به آزار جنسی متهم شدند. ساجد خان ،کارگردان و مجری ممنوع الکار شده است. ویکاس بهل نامش از فیلمی که ساخته کاملا حذف و پروژه را تهیه کننده در مراحل فنی به سرانجام رساند.نانا پاته کار بازیگر نقش های منفی در سینمای هند است.

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار