صادقی: برای شکست استقلال خوزستان هم قسم شده ایم

هافبک تهاجمی پدیده شهرخودرو گفت: برای شکست دادن استقلال خوزستان، هم‌قسم شده‌ایم. به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، سعید صادقی در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: شرایط خوبی داریم، امروز هم تمرینات خود را برگزار کردیم و آماده مصاف با استقلال خوزستان هستیم. […]

هافبک تهاجمی پدیده شهرخودرو گفت: برای شکست دادن استقلال خوزستان، هم‌قسم شده‌ایم.

به گزارش ایلنا به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی‌ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، سعید صادقی در خصوص دیدار آتی تیمش در برابر استقلال خوزستان اظهار کرد: شرایط خوبی داریم، امروز هم تمرینات خود را برگزار کردیم و آماده مصاف با استقلال خوزستان هستیم.

وی افزود: برای شکست دادن حریف هم‌قسم شده‌ایم و می‌خواهیم نخستین بردمان در دور برگشت لیگ برتر در مشهد و در کنار هواداران رقم بخورد. معنای یار دوازدهم را این فصل به خوبی حس کردیم و می‌خواهیم دل آنها را شاد کنیم. امیدوارم در این بازی هم کنارمان باشند و انرژی مضاعفی به ما بدهند.

صادقی در خصوص دیدار با استقلال خوزستان تاکید کرد: ابدا به رتبه حریف نگاه نمی‌کنیم، در نیم‌فصل دوم یک امتیاز هم ارزش فراوانی دارد و باید برای رسیدن به آن تلاش کرد. همه تیم‌ها به دنبال کسب امتیازند و این کار را سخت‌تر از قبل می‌کند. نمی‌خواهیم زحمات‌مان در نیم‌فصل نخست هدر رود.

انتهای پیام/