صالحی امیری: ملت ایران اکنون دلشان نگران سرنوشت تک تک امدادرسانان پرافتخار است

«سید رضا صالحی امیری» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی حادثه دردناک آتش سوزی و فرو ریختگی ساختمان پلاسکو در تهران با صدور پیامی ضمن آرزوی رحمت بی کران الهی برای آتش نشانان شهید، نوشت: اکنون ملت ایران و انسان های دیگر نقاط جهان، دلشان نگران سرنوشت تک تک این امدادرسانان پرافتخار است. به […]

«سید رضا صالحی امیری» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پی حادثه دردناک آتش سوزی و فرو ریختگی ساختمان پلاسکو در تهران با صدور پیامی ضمن آرزوی رحمت بی کران الهی برای آتش نشانان شهید، نوشت: اکنون ملت ایران و انسان های دیگر نقاط جهان، دلشان نگران سرنوشت تک تک این امدادرسانان پرافتخار است.

به گزارش صافی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این پیام افزود: سانحه ی هولناک فروریختن ساختمان عظیم پلاسکو در شهر تهران، تابلویی آمیخته از رنج و درد و فداکاری را ترسیم کرد که در نوع خود بی سابقه است.

نابودی یکباره ساختمانی مرتفع که از نمادهای تجارت و تولید پایتخت ایران در دهه های اخیر است، خسارات سنگین جانی و مالی به بار می آورد و فداکاری تکان دهنده ی دهها آتش نشان بی ادعا، رنگی زیبا بر این تابلوی پر خون و آتش می پاشد.

وی گفت : اکنون ملت ایران و انسان های دیگر نقاط جهان، دلشان نگران سرنوشت تک تک این امدادرسانان پرافتخار است.

خداوند روح آتش نشانان شهید را غریق رحمت خویش فرماید و ان شاء الله با تلاش خستگی ناپذیر امدادرسانان، سایر عزیزان که زیر خروارها خاک محبوس اند، به سلامت بیرون آیند.

به گزارش صافی ساختمان قدیمی موسوم به ساختمان پلاسکو در مرکز تهران امروز (پنجشنبه) براثر آتش سوزی فرو ریخت و تعدادی از آتش نشانان و هموطنانمان در این حادثه به شهادت رسیدند.