عمران زاده: این استقلال مدعی قهرمانی است

تهران- ایرنا- مدافع اسبق استقلال گفت: استقلال یک نمایش شکوهمند و عالی را در بازی پیکان به اجرا گذاشت. این تیم با عملکردی که در ورزشگاه قدس دیدیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر خواهد بود. «حنیف عمران زاده» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال یک […]

تهران- ایرنا- مدافع اسبق استقلال گفت: استقلال یک نمایش شکوهمند و عالی را در بازی پیکان به اجرا گذاشت. این تیم با عملکردی که در ورزشگاه قدس دیدیم یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ برتر خواهد بود.

«حنیف عمران زاده» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال یک نمایش شکوهمند و عالی را در بازی پیکان به اجرا گذاشت و حاصل این عملکرد درخشان پیروزی چهار بر صفر مقابل شاگردان حسین فرکی بود.
وی افزود: وقتی تیمی می تواند این چنین به پیروزی پرگل برسد یعنی همه خطوط عملکرد بی نقص و درخشانی را به اجرا گذاشته اند. با جرات می گویم در بازی با پیکان بهترین نمایش استقلال در این فصل لیگ برتر را شاهد بودیم.
عمران زاده در پاسخ به این پرسش که استقلال با ادامه این روند می تواند یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر باشد؟ گفت: پیروزی پر گل باعث شد استقلال از لحاظ روحی و روانی به بالاترین شرایط خود در آستانه بازی حساس مقابل تراکتور برسد.
او اظهار داشت: استقلال در لیگ قهرمانان آسیا با تیم های قدرتمندی هم گروه است اما این دلیل نمی شود ناامید باشیم چرا که استقلال نامی پر افتخار و بزرگ دارد و به طور حتم اگر با آمادگی کامل در این رقابت ها حاضر شود، می تواند برای هر حریفی خطرناک باشد.
پیشکسوت آبی پوشان یادآور شد که استقلال در دیدارهای فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا با وجود حضور در گروه مرگ، توانست به مقام اول گروه دست پیدا کرده و راهی مرحله حذفی شود.
وی در پایان گفت: استقلال بیشتر از هر چیزی به حمایت نیاز دارد و امیدوارم هواداران استقلال بیشتر از همیشه تیم شان را تشویق کنند تا به همان استقلالی تبدیل شود که همه انتظار داریم.
ورزشی**م.ت**۲۰۲۴
انتهای پیام/