عملیات اجرایی ۱۵۰۰ طرح زودبازده در آذربایجان غربی آغاز شد

ارومیه – ایرنا – عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح عمرانی زودبازده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت اجرا در روستاها و مناطق محروم کشور در حالی طی روز جاری آغاز شد که یکهزار و ۵۰۰ طرح از این تعداد به آذربایجان غربی اختصاص دارد. به گزارش ایرنا فرمانده سپاه شهدا روز شنبه در آیین آغاز به […]

ارومیه – ایرنا – عملیات اجرایی ۴۰ هزار طرح عمرانی زودبازده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت اجرا در روستاها و مناطق محروم کشور در حالی طی روز جاری آغاز شد که یکهزار و ۵۰۰ طرح از این تعداد به آذربایجان غربی اختصاص دارد.

به گزارش ایرنا فرمانده سپاه شهدا روز شنبه در آیین آغاز به کار عملیات اجرایی این طرح ها به صورت همزمان که با حضور نماینده ولی فقیه و نماینده عالی دولت در آذربایجان غربی برگزار شد، گفت: این طرح ها با رویکرد «آب و اشتغال» و مشارکت دستگاه های اجرایی، خیران و گروه های جهادی بسیج اجرا شده و تا هفته دفاع مقدس سال آینده افتتاح می شود.
سردار سرتیپ دوم پاسدار حبیب شهسواری با اشاره به اینکه احداث خانه های ایتام، مساجد، مدارس و دیوارهای ساحلی، اجرای طرح های آبرسانی، راه سازی و پل سازی از جمله این طرح هاست، اظهار داشت: اجرای این طرح ها جلوه ای از خدمتگذاری صادقانه به مردم است.
وی با تاکید بر اینکه این طرح ها در مناطق محروم و جدار مرزی آذربایجان غربی اجرا می شود، اضافه کرد: در مجموع برای اجرای این طرح ها ۷۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی نیز اجرای ۴۰ هزار طرح محرومیت زدایی در سطح کشور را نشانه کارآمدی نظام اسلامی دانست و گفت: کشور برخلاف ادعای دشمنان و با وجود تحریم ها در حال پیشرفت است.
حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی قریشی افزود: نیروهای نظامی ایران علاوه بر تامین امنیت پایدار کشور برای مردم امکانات و آسایش فراهم می کنند و این دستاورد از برکت های نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می رود.
استاندار آذربایجان غربی نیز رفع محرومیت را از اهداف انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: دشمنان موانع بسیاری بر سر راه انقلاب اسلامی ایجاد کرده اند تا آن را از رسیدن به اهدافش بازدارند اما همواره ناکام مانده اند.
محمدمهدی شهریاری با تاکید بر اینکه اهمیت دهه فجر امسال برای همه روشن است، افزود: پس از ناآرامی چند شهر کشور در دی سال گذشته، معاندان برای براندازی نظام دچار توهم شدند و در این راه به تجهیز گروه های ضدانقلاب در مناطق مرزی اقدام کردند اما انقلاب اسلامی امروز و در چهلمین سالگرد خود با آرامش، ثبات و صلابت پیش می رود.
وی اضافه کرد: دشمنان از گسترش برنامه های جمهوری اسلامی در منطقه هراس دارند و پیشبرد همین برنامه ها نشان از موفقیت کشور در عرصه بین المللی دارد.
نماینده عالی دولت در آذربایجان غربی بیان کرد: دشمنان شناختی از مردم ایران ندارند و سرمایه گذاری های هنگفت آنان برای براندازی نیز کار به جایی نخواهد برد.
شهریاری همچنین رفع محرومیت را از وظایف دولت عنوان کرد و افزود: دولت در این مسیر همواره در کنار سپاه قرار دارد و در تامین اعتبارات طرح های عمرانی زودبازده و محرومیت زدایی مشارکت می کند.
به گزارش ایرنا این آیین از طریق ویدئو کنفرانس با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و با رمز عملیات «یا فاطمه الزهرا(س)» کلید خورد؛ شعار این عملیات «دست در دست مردم؛ پنجه به پنجه دشمن» است.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اجرای این ۴۰ هزار طرح عمرانی به صورت همزمان در مناطق محروم کشور، کاری بسیار بزرگ در شرایط فعلی آغاز کرده است؛ کاری که برخلاف ادعای دشمنان نشانه عادی بودن روند توسعه کشور محسوب می شود.
۳۰۷۲
انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله