فتح الفتوح انقلاب اسلامی شهید حججی ها است

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد:‌ زمان طاغوت هیچ ابتکار عملی نبود اما شما امروز ببینید انقلاب چه آبرویی و عظمتی به شما داده است. امروز ما هواپیمای جنگی می‌‌سازیم و شرق و غرب از ما حساب می‌‌بیند ولی آنچه فتح الفتوح انقلاب اسلامی است این حرکت معنوی و این شهید حججی‌‌‌ها است. به گزارش […]

امام جمعه موقت تهران تاکید کرد:‌ زمان طاغوت هیچ ابتکار عملی نبود اما شما امروز ببینید انقلاب چه آبرویی و عظمتی به شما داده است. امروز ما هواپیمای جنگی می‌‌سازیم و شرق و غرب از ما حساب می‌‌بیند ولی آنچه فتح الفتوح انقلاب اسلامی است این حرکت معنوی و این شهید حججی‌‌‌ها است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجت‌‌‌الاسلام کاظم صدیقی عصر امروز در مراسم ترحیم محمد نبی حبیبی با اشاره به آغاز دهه فجر گفت: امروز نقطه عطف تاریخ و آغاز یک تحول عمیق در کشور ما و جهان است و مقدمه آمدن امام است.

وی با اشاره به درگذشت حبیبی اظهار داشت: او از عناصر خدمتگذار حاضر در همه صحنه‌‌ها بود. قرآن همیشه تازه و سخنش سخن روز است. قرآن سبک زنده ماندن و نور الهی است و همیشه مشعل دلهاست.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: ما طاغوت را دیدیم و بعد از آن انقلابی اتفاق افتاد که دیدیم جوانانی را که زیر این پرچم خون دادند و غده سرطانی ۲۵۰۰ ساله را دور انداختند و برخلاف انقلاب‌‌های قبل از انقلاب اسلامی مثل نهضت تنباکو و نفت که واقع شده بود و اهداف دیگری را دنبال کردند اما این انقلاب سابقه‌‌ای در جهان نداشت.

صدیقی با بیان اینکه در این چهل سال سقوط‌‌‌ها و سعودها، ریزش‌ها و رویش‌‌ها برای ما عبرت است، تصریح کرد: چه کسانی کنار امام بودند؟ به نظر می‌‌رسید اینها تا آخر خط راه امام را می‌‌روند اما بعضی از اینها مثل طلحه شدند و در انقلاب ما هم این اتفاق افتاد.

وی با بیان اینکه باید نگاهی به گذشته قبل از انقلاب خود بیاندازیم و با امروز خود مقایسه کنیم، خاطرنشان کرد: آیا آن زمان در جنوب تهران بهداشت و امنیت بود؟ مگر برنج و پلو خوردن برای هر روز بود؟ همین تهران هزاران زن را مالیات می‌‌‌گرفتند و خودفروشی زنان آزاد بود و قمارخانه‌‌‌ها و کازینوها وجود داشت. محمدرضا پهلوی مامور بود غیرت‌‌‌ها را از بین ببرد و جای منکر و معروف عوض شود. اما در این شرایط دین چقدر نفوذ شد؟ مراجع تقلید چقدر نفوذ داشتند؟ آقای بروجردی با همه قدرتش آیا توانست یک شراب‌‌فروشی را مسدود کنند؟ ما در دست طاغوت ذلیل بودیم.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه زمانی تنها دو استاد در دانشگاه‌‌‌ها نماز می‌‌‌خواندند اما امروز دو شیفته و سه شیفته نماز می‌‌‌خوانند، ابراز داشت: زمان طاغوت هیچ ابتکار عملی نبود اما شما امروز ببینید انقلاب چه آبرویی و عظمتی به شما داده است. امروز ما هواپیمای جنگی می‌‌سازیم و شرق و غرب از ما حساب می‌‌بیند ولی آنچه فتح الفتوح انقلاب اسلامی است این حرکت معنوی و این شهید حججی‌‌‌ها است.

وی افزود: امروز سیدی پرچمدار است که امام انتخاب کرده است. آیا حرفش را گوش می‌‌کنند؟ آیا دستور رهبر در مورد این شبکه‌‌های جهنمی را انجام می‌‌دهند؟

امام جمعه موقت تهران اضافه کرد: اخیرا که این از خدا بی‌‌‌خبرهای سران فتنه نامه‌‌‌ای به آقا نوشته بودند، آقای حبیبی متدین، شجاع و انقلابی بیانیه داد که حرکت‌‌های اینها را ارتداد معرفی کرد.

انتهای پیام/

00رای ها
امتیازدهی به مقاله