فراکسیون امید سانحه اتوبوس دانشگاه را ریشه‌یابی می‌کند

صافی - فراکسیون امید مجلس در پیامی ضمن تسلیت درگذشت جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات تاکید کرد که این فراکسیون تا ریشه‌یابی علت این نوع سوانح و اطمینان از ارتقای اصول ایمنی در دانشگاه‌ها و مدارس دست از پیگیری موضوع برنخواهد داشت.

فراکسیون امید مجلس در پیامی ضمن تسلیت درگذشت جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات تاکید کرد که این فراکسیون تا ریشه‌یابی علت این نوع سوانح و اطمینان از ارتقای اصول ایمنی در دانشگاه‌ها و مدارس دست از پیگیری موضوع برنخواهد داشت.

در پیام تسلیت فراکسیون امید مجلس به مناسبت درگذشت جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات آمده است:

«إنا لله وإنا إلیه راجعون

حادثه جانکاهی که امروز در یکی از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی تهران برای دانشجویان عزیزمان رخ داد و موجب جان‌باختن تعدادی از این عزیزان شد قلب مردم عزیزمان را جریحه دار کرد.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت به محضر مردم شریف ایران اطمینان می‌دهد تا ریشه‌یابی علت این نوع سوانح و اطمینان از ارتقای اصول ایمنی در دانشگاه‌ها و مدارس دست از پیگیری برنداشته و مطالبه به حق مردم عزیز را در این موضوع پیگیری کند.

برای دانشجویان عزیز از دست رفته رحمت و غفران الهی را مسالت داریم و از خداوند شفای عاجل مجروحان این حادثه دردناک را خواستاریم.

صبر بر این مصیبت دردناک جز با عنایت حضرت حق امکان‌پذیر نیست.

فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی»