رئیس بنیاد مستضعفان:

فعال‌سازی ظرفیت‌های راکد کشور با جدیت دنبال می‌شود

صافی نیوز - ارومیه- رئیس بنیاد مستضعفان گفت: سیاست بنیاد مستضعفان، محرومیت‌زدایی و توانمندی است و فعال‌سازی ظرفیت‌های راکد و توسعه ظرفیت‌های موجود، با جدیت توسط این بنیاد دنبال می‌شود.

به گزارش صافی به نقل از استانداری آذربایجان غربی، پرویز فتاح در جریان دیدار با استاندار آذربایجان غربی از آغاز مطالعه و برنامه‌ریزی لازم برای رفع محرومیت از شهرستان چالدران خبر داد و گفت: بنیاد مستضعفان سیاست‌های یکپارچه‌ای برای محرومیت‌زدایی در پیش گرفته و برای محرومیت‌زدایی همراه دولت است.

وی از آغاز مطالعه و برنامه‌ریزی لازم برای رفع محرومیت از شهرستان چالدران خبر داد و گفت: سیاست بنیاد مستضعفان، محرومیت‌زدایی و توانمندی است و فعال‌سازی ظرفیت‌های راکد و توسعه ظرفیت‌های موجود با جدیت توسط این بنیاد دنبال می‌شود.

استاندار آذربایجان غربی نیز در این دیدار ضمن اشاره به وضعیت اقدامات دولت در راستای رفع محرومیت از شهرستانهای چالدران و تکاب تصریح کرد: با توجه به ظرفیت های خوبی که در بنیاد مستضعفان وجود دارد امید آن داریم تا نگاه ویژه به همراهی با دولت برای رفع محرومیت از چهره برخی شهرستانهای استان داشته باشد.

محمد مهدی شهریاری با تقدیر از تلاشهای محمد سعید کیا رئیس سابق بنیاد مستضعفان، انتصاب پرویز فتاح را به سمت ریاست بنیاد مستضعفان تبریک گفت و افزود: با توجه به سابقه درخشانی که آقای فتاح در حوزه های مختلف از جمله کمیته امداد داشته امیدواریم در مسئولیت جدید نیز عنایت ویژه ای به آذربایجان غربی از طریق سرمایه گذاری هلدینگ های بنیاد مستضعفان داشته باشند.

همچنین در جلسه بررسی راهکارهای توسعه شهرستان چالدران که در استانداری و با حضور استاندار آذربایجان غربی نیز برگزار شد اعضای جلسه در مورد ایجاد بسترهای لازم حمل و نقل جاده ای، توسعه شبکه های نوین ابیاری،آخرین وضعیت سد بابااحمد، سرانه تحصیلی و تخصیص چگونگی اعتبارات و بودجه لازم به بحث و تبادل نظر پرداختند.

انتهای خبر/