قطبی: نتیجه بازی را پیش بینی نمی‌کنم، بلکه برای پیروزی تلاش می‌کنم

افشین قطبی در نشست خبری پیش از بازی با پارس جنوبی جم گفت: دلم برای همه ایرانی‌ها تنگ شده بود. همه ما حاضریم تا رقابت‌های لیگ برتر شروع شود. بازی قشنگ و حساسی برای هر دو تیم خواهد بود و امیدوارم هواداران هر دو تیم به ورزشگاه بیایند و فضای هیجان انگیزی برای دو تیم […]

افشین قطبی در نشست خبری پیش از بازی با پارس جنوبی جم گفت: دلم برای همه ایرانی‌ها تنگ شده بود. همه ما حاضریم تا رقابت‌های لیگ برتر شروع شود. بازی قشنگ و حساسی برای هر دو تیم خواهد بود و امیدوارم هواداران هر دو تیم به ورزشگاه بیایند و فضای هیجان انگیزی برای دو تیم فراهم کنند.

به گزارش ایلنا، سرمربی فولاد خوزستان در آغاز دوباره لیگ برتر و در شرایطی که تیمش را باید در دور برگشت این رقابت‌ها برابر پارس جنوبی آماده کند، گفت: همه بازیکنان ما سرحال هستند و برای بازی مهم آماده هستند. اردو‌های خوبی داشتیم.

قطبی درمورد سیسستم بازی تیم فولاد خوزستان گفت: فکر می‌کنم شما بازی ما را دیده‌اید؟ ۴-۳-۳ بازی می‌کنیم در دفاع هم ۴-۵-۱ بازی می‌کنیم برای من سیستم مهم نیست. سعی کرده ام که بازیکنان را در پست‌هایی به کار بگیرم که راحت هستند. مطمئن هستم که بهتر می‌شویم و بازیکنان ما خیلی پیشرفت کرده اند. این تیم را خیلی دوست دارم بازیکنان وظیفه شناسی دارند. بازیکنانی که سعی کردیم اضافه کنیم داخلی و خارجی بودند. برخی از بازیکنان داخلی دیرتر از آنچه انتظار داشتم به تیم اضافه شدند. بازیکن خارجی هم به جمع ما اضافه نشده است.

وی در مورد اینکه شما اول بازیکن می‌گیرید و بعد سیستم انتخاب می‌کنید یا برعکس، گفت: وقتی به فولاد آمدم تیم بسته شده بود. سعی کردیم از بازیکنان و هنرشان استفاده کنیم. سخت است که بازیکنی که بیش از ۲۰ سال بازی کرده اند را تغییر داد. سعی کردم از توانایی بازیکنان استفاده کنیم.

سرمربی فولاد خوزستان در مورد اینکه تارتار از گزینه‌های مربیگری برای فولاد بوده و شناخت خوبی از این تیم دارد، اظهار داشت: احترام زیادی برای همکارانم قائل هستم. تارتار بازیکن خوبی بوده است و در هر تیمی که کار کرده موفق بوده و باید تلاش کنیم که فردا خودمان را بالاتر برسانیم. تارتار تیم من را می‌شناسد یا نه باید بگویم که به اندازه کافی اطلاعات زیادی از هم داریم در اردوی کیش هر دو تیم در یک هتل بودیم و صبح بخیر و شب بخیر به یکدیگر می‌گفتیم.

وی در مورد تفاوت فوتبال ایران وچین اظهار داشت: در ۷ کشور مختلف کار کردم و هر کشور فرهنگ و خصوصیات خودش را دارد. از پایه دارند فوتبال را می‌سازند و فوتبال چین پول خوبی دارد و ورزشگاه‌های مختلفی دارد و شک نکنید که در ۱۰ سال آینده چین یکی از بهترین تیم‌های آسیا می‌شود. هم پول دارند و هم کار می‌کنند و هم توانایی اش را دارند. باشگاه چینی هم اکثر بازیکنانشان از خارج می‌آیند و لژیونر هستم.

قطبی در مورد شرایط تیم ملی گفت: جایگاهی ندارم که در مورد آن نظر بدهم. عملکرد آن را همه دیدید و من نباید نظری درباره آن بدهم.

وی در مورد وضعیت سینا مریدی و حضورش در پرسپولیس، گفت: واقعیت ندارد و تنها واقعیتش این بوده که از پرسپولیس نوشته‌ای و درخواستی ندیده ایم و ایشان هم دوست داشت در فولاد بماند و قرارداد طولانی دارد و قراردادش سه ساله است.

قطبی در مورد پیش بینی اش از مسابقه فردا گفت: من پیش بینی نمی‌کنم تلاش می‌کنم هر روز صبح زود بیدار شوم و کار کنم تا با کمک کادرفنی و بازیکنان بهتر شویم. ۱۰ امتیاز عقب هستیم و بازی برای ما خیلی حساس است و تلاش می‌کنیم تیم بهتری باشیم. دوست داریم لیگ را در بالای جدول تمام کنیم. من پیش بینی نمی‌کنم تلاش می‌کنم هر روز صبح زود بیدار شوم و کار کنم تا با کمک کادرفنی و بازیکنان بهتر شویم. ۱۰ امتیاز عقب هستیم و بازی برای ما خیلی حساس است و تلاش می‌کنیم تیم بهتری باشیم. دوست داریم لیگ را در بالای جدول تمام کنیم.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله