امروز: چهارشنبه، ۶ مهر ۱۴۰۱ ۰۰:۵۶

مردمی که روی پای خود ایستاده الان وضعیت چهل سال قبل را ندارد

وزیر کشور گفت: مردمی که روی پای خود ایستاده الان وضعیت چهل سال قبل را ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در گردهمایی بزرگ فعالان مشارکت اجتماعی و سازمان های مردم نهاد کشور، با اشاره به چهل سالگی انقلاب، اظهار کرد: در جمع عزیزانی هستیم که فعالیت های اجتماعی را در مسیر افزایش مشارکت عمومی بر عهده دارند.

وی افزود: رئیس جمهور با توجه به تلاقی برنامه ها امکان حضور در این برنامه را نداشت و قول می دهم این جلسه را با حضور رئیس جمهور برپا کنیم.

وزیر کشور یادآور شد: در چهل سال انقلاب فراز و فرودهای بسیاری را پشت سر گذاشتیم و برایمان مهم است که در مسیر آرمان های امام و تحت امر رهبری و طبق میثاقی که با شهدا داشتیم عمل کنیم.

رحمانی فضلی اظهار کرد: تمام برنامه های دشمنان انقلاب اسلامی که در جهت تضعیف جمهوری اسلامی بوده مجدد در همان قالب تکرار می شود و رسانه های خود را فعال کردند که علیه مردم ایران عملیات روانی انجام دهند.

وی تصریح کرد: مردمی که روی پای خود ایستاده الان وضعیت چهل سال قبل را ندارد.

وزیر کشور عنوان کرد: وقتی جنگ شروع شد هیچ امکان نظامی و لجستیکی مناسب و کافی نداشتیم و من به عنوان یک پاسدار رفتم و حتی به مردم گفتند اسلحه های خود را بیاورید و همه عشایر سلاح های خود را آوردند که کهنه و زنگ زده بود، مثلا سلاح ام یک و برنو زنگ زده بود و هر پنج سلاح قابلیت تبدیل به یک سلاح را داشت.

رحمانی فضلی افرود: مردم را با همان لباس هایی که داشتند و با نان راهی جبهه ها کردیم در حالیکه منافقین حضور داشتند و هر روز عملیات های تروریستی انجام می دادند و اختلافات داخلی خیلی زیاد بود.

وی تاکید کرد: در شرایطی صف آرایی کرده و پیروز شدیم که امکانات بسیار کمی داشتیم. من ۲۱ سال سن داشتم و امام گفتند که ما حتماً پیروز می شویم و امروز انقلاب اسلامی انقلاب چهل سال قبل نیست؛ چرا دشمن با ما درگیر است؟ می گویند نباید به سلاح های پیشرفته دسترسی داشته باشید.

وزیر کشور خاطر نشان کرد: دشمن در منطقه در هیچ جایی پیروز نخواهد شد و تا کنون هم پیروزی نداشته و ما طبق آموزه های دینی معتقد به تهاجم نیستیم و همه افکار عمومی دنیا با واژه ایران آشنا هستند و من ۱۰ سال در صدا و سیما مسئولیت سیاسی داشتم و انقلاب اسلامی عنوانی پر تکرار در رسانه های دشمن است.

ادامه دارد…

اخبار مرتبط
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از این بخوانید...