مردم باحضور در راهپیمایی ۲۲بهمن آخرین توطئه های دشمن را خنثی کنند

مجمع تشخیص مصلحت نظام از ملت ایران دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آخرین توطئه ها و تلاش‌های مذبوحانه دشمنان را خنثی کنند. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع، این مجمع با صدور اطلاعیه‌ای از ملت فهیم، افتخار آفرین و همیشه در صحنه ی ایران دعوت […]

مجمع تشخیص مصلحت نظام از ملت ایران دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن آخرین توطئه ها و تلاش‌های مذبوحانه دشمنان را خنثی کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی مجمع، این مجمع با صدور اطلاعیه‌ای از ملت فهیم، افتخار آفرین و همیشه در صحنه ی ایران دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و جشن‌های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی آخرین توطئه ها و تلاش های مذبوحانه ی دشمنان را خنثی کنند.

در این اطلاعیه ضمن دعوت از آحاد ملت ایران آمده است: به فضل الهی در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و به شکرانه تداوم حرکت متعالی نظام اسلامی به رهبری حکیمانه حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) خیل عظیم مردم مسلمان و آرمانخواه ایران اسلامی در راهپیمایی دشمن شکن یوم الله ۲۲ بهمن شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/