ماموستا خدایی:

مسلمانان هوشیار و دشمن‌شناس باشند؛ وحدت، اتحاد و یکدلی لازمه استمرار و بقایای نظام است

صافی - امام جمعه سنندج با تاکید بر اینکه باید مسلمانان "هوشیار و دشمن‌شناس" باشند، گفت: "وحدت، اتحاد و یکدلی" در لازمه استمرار و بقایای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

ماموستا عبدالرحمن خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه‌‌ این شهر ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه نمازگزاران و دعای خیر و طلب شفای عاجل برای همه مریضان اظهار داشت: امیدوارم خداوند همه مسلمانان را از بلا و مصیبت دور و همانند همیشه در برابر مکر و حیله دشمنان هوشیار باشند.

وی گفت: امنیت و آرامش کنونی کردستان مرهون زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای مسلح و حضور پرشکوه مردم در همه عرصه‌های مختلف است.

امام جمعه سنندج با قدردانی از زحمات مجموعه فرماندهی انتظامی استان کردستان، خطاب به شهروندان تصریح کرد: اگر کسی نیاز به مشاوره داشته باشد، می‌تواند به مرکز مشاوره خانواده معاونت اجتماعی انتظامی استان مراجعه و به صورت رایگان از خدمات آنان استفاده کند.

وی در بخشی دیگر از خطبه‌های خود با اشاره به دسیسه و تبلیغات دروغین معاندین نظام عنوان کرد: ملت ایران با درایت حکیمانه امام(ره) و انسجام، یکدلی، همفکری و پشتیبانی از یکدیگر در برابر دشمنان انقلاب به پیروزی رسیدند و تمام نقشه‌های شوم دشمن را در عرصه‌های مختلف برهم زدند و توطئه‌های آنان را خنثی کردند.

ماموستا خدایی با تاکید بر اینکه “وحدت، اتحاد و یکدلی” لازمه استمرار و بقایای نظام مقدس جمهوری اسلامی است، افزود: با توجه به اینکه در آستانمه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی هستند، دشمنان خیلی تلاش و کوشش می‌کنند که با ایجاد جنگ روانی، حیله، ترفند و تفرقه در بین مردم ضربه‌ای به انقلاب وارد کنند.

وی تاکید کرد: باید مسلمانان همانند همیشه هوشیار و دشمن‌شناس باشند و یکدل و یکصدا باور و پشتیبانی خود را از نظام تقویت کرده و کاری کنیم که دشمنان در هیچ جای جهان آرامش نداشته باشند.

امام جمعه سنندج گفت: امروز تمام مسئولان و دلسوزان نظام برای حل مشکلات اقتصادی معیشتی مردم و کشور ورود کرده‌اند و امیدواریم با برخورد جدی با محتکران و کسانی که به‌دنبال سوءاستفاده و منفعت هستند، کم‌وکاستی‌ها حل شود.

وی در بخشی پایانی خطبه‌های خود با تاکید بر توجه بیشتر به روستائیان و عشایران ادامه داد: : روستانشینان در رشد و توسعه اقتصادی کشور نقش بسزایی دارند، بنابراین باید بیش از پیش به مشکلات آنان توجه کنیم.

امام جمعه سنندج با بیان اینکه مرگ حق است به آیه 26 و 27 سوره الرحمن قرآن اشاره و خاطر نشان کرد: امیدوارم در روز قیامت رحمت حق‌تعالی، شامل حال همه مسلمانان شود.