موسوی: کاراته وان ها سکوهای پرتاب المپیک ۲۰۲۰ هستند

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان گفت: کاراته وان‌ها سکوهای پرتاب المپیک ۲۰۲۰ هستند و ما هم تلاش می‌کنیم با حضور در لیگ‌های جهانی و جمع کردن امتیازات لازم حداکثر استفاده را از این سکوهای پرتاب ببریم. به گزارش ایلنا، ستاره موسوی ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته گفت: در مسابقات کاراته وان فرانسه […]

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان گفت: کاراته وان‌ها سکوهای پرتاب المپیک ۲۰۲۰ هستند و ما هم تلاش می‌کنیم با حضور در لیگ‌های جهانی و جمع کردن امتیازات لازم حداکثر استفاده را از این سکوهای پرتاب ببریم.

به گزارش ایلنا، ستاره موسوی ضمن بیان مطلب فوق به سایت فدراسیون کاراته گفت: در مسابقات کاراته وان فرانسه که اولین مرحله لیگ جهانی در سال ۲۰۱۹ بود از ۵ بازیکن ۳ نفر امتیازات خوبی کسب کردند اما نتوانستیم کاراته کایی را روی سکو داشته باشیم.

وی بااشاره به اینکه کم کم باید به اوج آمادگی برسیم، افزود: تازه اول راه هستیم و برای کسب سهمیه المپیک راه زیادی داریم که در ادامه مسیرمان مشخص می‌شود.

موسوی گفت: رقابتهای قهرمانی جهان فرانسه که به صورت ادغام وزنی و به شیوه المپیکی برگزار می‌شود سهمیه مستقیم المپیک را دارند، مسابقات آسیایی ویتنام نیز اهمیت بسیار بالایی دارد و کاراته کاها با کسب مجموع امتیازات می‌توانند مسیر رسیدن به المپیک ۲۰۲۰ را آسان‌تر کنند.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان در مورد زمان برگزاری اردوی آماده‌سازی تیم ملی گفت: اردوی آماده‌سازی تیم ملی از صبح روز یکشنبه ۲۱ بهمن ماه در آکادمی ملی المپیک آغاز می‌شود و تا زمان اعزام (چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه) به لیگ جهانی امارات کاراته کاها در اردو خواهند ماند.

وی در مورد دعوت کاراته کاها به اردوی تیم ملی اعزامی به امارات گفت: کسانی به این مرحله اردو دعوت می‌شوند که رنکینگ‌های قابل قبول و نزدیک به قهرمانان کشورهای دیگر داشته باشند.

انتهای پیام/

00رای ها
امتیازدهی به مقاله