بازیکن تیم پیکان در جواب کارشناس داور مسابقه گفت: وقتی بازیکن روی پای من تکل زده باید چکار کنم؟ مهدی مومنی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص باخت پیکان برابر استقلال گفت: گل اول را خوردیم و پنالتی تیم ما را هم نگرفتند باعث شد از نظر روحی افت کنیم. تیم ما در […]

بازیکن تیم پیکان در جواب کارشناس داور مسابقه گفت: وقتی بازیکن روی پای من تکل زده باید چکار کنم؟

مهدی مومنی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص باخت پیکان برابر استقلال گفت: گل اول را خوردیم و پنالتی تیم ما را هم نگرفتند باعث شد از نظر روحی افت کنیم. تیم ما در نیم فصل اول هم همین مشکل را داشت وقتی گل می‌خوریم روحیه خودمان را باختیم و در حد تیم‌های دسته یک و دو بازی می‌کنیم و از نظر روحی و روانی کاملا افت می‌کنیم. انگار بعد از گل تیم ما پنچر می‌شود.

وی افزود: باید قبول کنیم استقلال مهره هجومی زیاد و خوبی دارد و تیم قوی است. در ضد حملات چهار دفاع ما تا محوطه خودمان عقب نشینی می‌کردند و و بیشترتوپ‌های مهاجمان استقلال در چارچوب بود. در گل‌های دوم تا چهارم اگر ببینید مهاجمان استقلال به محوطه هجده قدم رسیده‌اند و چهار مدافع ما داخل محوطه عقب کشیده اند اما روی پای مهاجم حریف نمی‌روند. البته وحید شیخ ویسی هم روز خوبش نبود.

بازیکن تیم پیکان درباره شرایط بد تیمش در نیمه دوم گفت: اگر زود گل نمی خوردیم شرایط فرق می کرد. ما در نیمه اول پایاپای بودیم اما در نیمه دوم شرایط به کلی عوض شد و ما بد بودیم این را هم باید بگویم که اگر پنالتی ما را می گرفتند نتیجه تغییر می کرد.

مومنی با انتقاد از کارشناسی داوری بازی گفت: آقای خسروی می‌گویند من تمارض کرده‌ام ببخشید تکل مهدی رحمتی که در محوطه جریمه روی پای من رفته باید چکار کنم؟ مگر پیست اسب سواری است که از روی مانع بپرم؟! من فکر می‌کنم آقای کارشناس اینطور انتظار دارند. بازیکن از روبه رو روی پای من تکل زده چه تمارضی کرده‌ام؟

انتهای پیام/