نریمان جهان: گل اول استقلال تمرکز ما را بهم ریخت / می خواستیم با تساوی به رختکن برویم

بازیکن پیکان معتقد است دریافت گل اول تمرکز تیمی پیکان را بهم ریخته و وقتی برای جبران گل پیشروی کردند اسیر ضد حملات استقلال شدند. سامان نریمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شکست سنگین برابر استقلال گفت: متاسفانه نیمه اول گل خوردیم که باعث شد روحیه و برنامه تیم ما بهم بریزد. […]

بازیکن پیکان معتقد است دریافت گل اول تمرکز تیمی پیکان را بهم ریخته و وقتی برای جبران گل پیشروی کردند اسیر ضد حملات استقلال شدند.

سامان نریمان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شکست سنگین برابر استقلال گفت: متاسفانه نیمه اول گل خوردیم که باعث شد روحیه و برنامه تیم ما بهم بریزد. بعد از گل به قصد جبران نتیجه جلو کشیدیم که اسیر ضد حملات استقلال شدیم.

وی در خصوص نیمکت نشینی چند بازیکن شاخص پیکان در این مسابقه گفت: در این مورد تنها کادر فنی می‌توانند نظر بدهد و با صلاحدید آنها ترکیب تیم چینش می‌شود ما بازیکن هستیم و باید به تصمیم کادرفنی احترام بگذاریم. البته شاید این هم تاکتیکی برای غافلگیری حریف بوده است. اگر ما نیمه اول با مساوی از زمین خارج می شدیم در نیمه دوم با ذخیره های که توان تغییر نتیجه بازی را داشتند استقلال را شکست می دادیم.

بازیکن پیکان درباره رفتار فرکی با بازیکنان بعد از شکست برابر استقلال افزود: من و محمد قاضی به خاطر تست دوپینگ به رختکن تیم نرفتیم و چند ساعتی دیرتر به رختکن رفتیم. پس در مورد سوال شما اطلاعی ندارم اما می‌توانم بگویم فرکی مربی خیلی خوبی است و در این دو ماهه تمرینات بسیار خوبی داشته‌ایم. فقط می‌توانیم بگوییم از بابت شکست متاسفیم و همه بچه ها ناراحت هستند تمام تلاش خودمان را برای جبران نتیجه در بازی بعد انجام می دهیم.

نریمان جهان در خصوص مواجهه با آبی پوشان در شروع نیم فصل دوم گفت: ما بازی خودمان را انجام می ‌دهیم و توانایی های خودمان باور داریم و برای رسیدن به هدفمان تلاش می کنیم اگر نیمه اول را با تساوی تمام می کردیم در نیمه دوم برنده از زمین خارج می شدیم.

انتهای پیام/