صافی نیوز

صافی نیوز / نشست تخصصی «رسانه و مدیریت تحولات جهانی» به همت فرهنگسرای رسانه و موسسه رسانه‌ای نگاه نو برگزار می‌شود.

به گزارش صافی، در این نشست موضوع «مدیریت تحولات جهانی» از منظر رسانه و اثرگذاری بر آن با حضور کارشناسان و تحلیلگران رسانه‌ای مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد. همچنین دو مقوله اصلی در این حوزه یعنی «انحصار» و «توازن رسانه‌ای» به عنوان چارچوب‌های اصلی این مقوله نقد می‌شود.

مهدی شکیبایی ـ رییس فرهنگسرای رسانه و مدیر این نشست تخصصی ـ با اشاره به برگزاری این جلسه گفت: در این رویداد نقش رسانه‌ها در مدیریت، ایجاد و جهت دادن به رویدادهای بین‌المللی مورد بررسی قرار می‌گیرد. همچنین مبانی اصلی در لزوم ایجاد همگرایی بین رسانه‌های مستقل جهان که گفتمان مقاومت را ترویج می‌کنند، مطرح شده و با حضور نمایندگی از این رسانه‌ها طراحی خواهد شد. همچنین مقوله توازن رسانه‌ای جبهه مقاومت و اهمیت فعالیت رسانه‌های مستقل تبیین خواهد شد.

3951

بر اساس این گزارش، در این جلسه تخصصی که پایگاه خبری نگاه نو به صورت رسمی آغاز به کار می‌کند، نمایندگانی از جنبش‌های مقاومت فلسطین، سوریه، لبنان، عراق، تحلیلگران ارشد بین‌الملل و سردبیران اخبار خارجی رسانه‌های کشور حضور داشته و درباره این موضوع مهم به بحث و بررسی می‌پردازند.

نشست تخصصی «رسانه و مدیریت تحولات جهانی» روز چهارشنبه، ۱۳ اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۲ در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. این جلسه از سلسله نشست‌های تخصصی با موضوع رسانه است که توسط فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود. ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *