امروز: پنج شنبه، ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۴:۵۴

صافی – عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به لزوم صیانت از آرمان های انقلاب و رهبری گفت: وجود نعمت بزرگ رهبری در کشورمان، سد محکمی در برابر توطئه های دشمنان نظام اسلامی در عصر حاضر است.

آیت الله محمدتقی پورمحمدی در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: باوجود هجمه های بسیار بدخواهان نظام اسلامی علیه رهبری، آحاد ملت بصیر ایران از توطئه های نظام سلطه و ایادی آنها آگاه بوده و از ولایت تبعیت و حمایت می کنند.

وی ادامه داد: اگر امروز وحدت و انسجام ملی به برکت وجود رهبری و ولایت فقیه نبود، شاهد کشوری همچون سوریه و عراق بودیم.

وی اضافه کرد: اکنون نیز به برکت رهبر مسلمین جهان و وجود روحیه استکبار ستیزی و رواج آن در دنیا، شاهد شکست توطئه های نظام استکباری در منطقه هستیم که نمونه بارز آن را می توان در فرار و خروج نیروهای آمریکایی از سوریه دید.

خطیب جمعه مراغه با شاره به فرا رسیدن سالروز نهم دی گفت: این روز تاریخی در تاریخ انقلاب و این مرز و بوم ماندگار بوده و روز بصیرت و تجدید بیعت با رهبری و ولایت است.

آیت الله پورمحمدی افزود: در این روز بزرگ، آحاد ملت ولایتمدار ایران و در راس آن مردم آذربایجان در هشتم دی و تمامی شهرهای کشور در نهم دی اعلام بیعت با رهبری کرده و از فتنه های کور آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی ابراز برائت کردند.

وی ادامه داد: ملت ایران نشان دادند که هرگاه به صحنه آمده و حضور یافته اند، توطئه ها و نقشه های شوم دشمن را نقش بر آب کرده اند.

وی با انتقاد از رواج برخی آیین های غیراسلامی در کشور نیز گفت: نباید مسلمانان مروج برخی مناسبت ها و آیین های غربی باشند.

ایشان با اشاره به سالروز ولادت حضرت عیسی (ع) اضافه کرد: این عید بزرگ ولادت پیامبر مهر و رحمت متعلق به تمامی بشریت به ویژه مسیحیان و حتی مسلمانان است.

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار