صافی - فیلم سینمایی "کشیده شده به در بتن" به کارگردانی "سی کریگ زاهلر" اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از ابتدای هفته آغاز کرده...

به گزارش صافی نیوز، فیلم سینمایی “کشیده شده به در بتن” به کارگردانی “سی کریگ زاهلر” اکران بین المللی خود در سینماهای هالیوود را از ابتدای هفته آغاز کرده و هنوز به آمار جالبی در بخش فروش نرسیده است.

 

در خلاصه داستان این اثر سینمایی آمده است: دو پلیس وظیفه شناس از کار معلق می‌شوند و حالا باید با نفوذ به گروه جنایتکاران زیرزمینی، شایستگی خود را بازیابند اما پس از نفوذ آنها با تهدیداتی روبرو می شوند که به سختی توان خروج از آن را دارند.

این فیلم یکی از پرهزینه‌ترین اکشن های سال جدید میلادی محسوب می‌شود. البته باید دید فروش اندک افتتاحیه در ادامه می تواند هزینه‌های تولید آن را تامین نماید یا نه.

 

مل گیبسون، وینس ووگان، لوری هولدن، جنیفر کارپنتر، میشل جی وایت، توری کیتلز، دان جانسون، ادو کار، فرد ملامد، جاستین وارینگتون و پریم آلن از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم سینمایی “کشیده شده در بتن” به ایفای نقش پرداخته اند.

اس کریگ زاهلر زادهٔ ۲۳ ژانویهٔ ۱۹۷۳، رمان‌نویس، فیلم‌نامه‌نویس، کارگردان، فیلم‌بردار و موسیقی‌دان اهل ایالات متحده آمریکا است که سومین تجربه کارگردانی فیلم بلند سینمایی خود را پشت سر می گذارد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : خبرگزاری میزان