صافی نیوز

صافی نیوز / دستیار وزیر اطلاعات با بیان اینکه سرویس‌های جاسوسی و منافقین مستقیما اغتشاشگران را سازماندهی می‌کردند، گفت: با پرداخت هزینه های سنگین به اراذل و اوباش این عناصر ناامن کننده را به صحنه اغتشاشات جامعه وارد کردند.
اغتشاشات

به گزارش صافی به نقل از تسنیم، شفیعی در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان مشهد، ضمن تبیین ناآرامی‌های اخیر اظهار داشت: در فتنه‌ای که نظام سلطه و دشمنان ایجاد کردند، استکبار جهانی به دنبال حادثه‌ای بود تا فتنه خود را اجرایی کند و در این میان، حادثه فوت خانم امینی بهانه‌ای شد تا فضا برای تحقق توطئه مهیا شود.

وی گفت: دمیدن در آتش تفرقه قومیتی یا مذهبی در اقصی نقاط کشور، نشانه‌های آغاز جنگ ترکیبی دشمن در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و مجازی علیه جمهوری اسلامی است تا نظام را بدنام و چهره تابان آن مخدوش شود.

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی، ضمن پرداختن به چالش‌های موجود در جامعه خاطرنشان کرد: حقیقت این است که امروزه اعتقادات فرزندان این جامعه در عرصه فضای مجازی هدف حمله قرار گرفته و این موضوع، مسئولیت مدیران را در رفع مشکلات جامعه و ارتقای رضایتمندی عمومی سنگین‌تر می‌کند.

شفیعی با استناد به مدارک مستند به نقش مستقیم و غیرمستقیم معاندین و منافقین در سازماندهی اغتشاشات اخیر اشاره کرد و گفت: علاوه بر این، سرویس‌های جاسوسی خارجی با پرداخت هزینه های سنگین به اراذل و اوباش این عناصر ناامن کننده را به صحنه اغتشاشات جامعه وارد کردند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *