نمایندگان کشتی فرنگی ایران حریفان خود را شناختند

صافی - مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه عصر امروز برگزار شد و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.

رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه از فردا (جمعه) با حضور ۱۱ کشور در شهر استانبول ترکیه برگزار می شود و تیم منتخب کشتی فرنگی ایران نیز با ۱۰ کشتی گیر در این مسابقات شرکت می کند.

مراسم قرعه کشی پنج وزن نخست این مسابقات عصر امروز برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم پویا ناصر پور در دور نخست به مصاف حریفی از کشور میزبان می رود و در صورت غلبه بر این کشتی گیر در دور دوم نیز به مصاف دیگر کشتی گیر ترک خواهد رفت.

در وزن ۶۳ کیلوگرم محمدجواد رضایی در دور اول با کشتی گیری از ترکیه مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور بعد نیز به مصاف دیگر کشتی گیر کشور میزبان می رود. در گروه این کشتی گیر تمام کشتی گیران ترک هستند و یک کشتی گیر از آذربایجان نیز حضور دارد.

در وزن ۷۲ کیلوگرم امین کاویانی نژاد در مبارزه نخست به مصاف کشتی گیری از ترکیه می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم نیز با حریف ترکیه کشتی خواهد گرفت.

در وزن ۸۲ کیلوگرم سعید عبدولی در کشتی نخست با باشری ایلدیریم از ترکیه مبارزه می کند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم نیز علی اکبر حیدری ابتدا با کشتی گیری از ترکیه مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان آذربایجان و بلاروس می رود.

طبق برنامه این مسابقات از ساعت ۱۱:۳۰صبح فردا (به وقت ایران) آغاز می شود که مسابقات پنج وزن نخست روزهای جمعه و شنبه و مسابقات پنج وزن دوم نیز روزهای شنبه و یکشنبه برگزار خواهد شد.

همچنین کشتی گیران اعزامی پیش از حضور در این مسابقات تمرین سبکی را زیر نظر محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و همکارانش برگزار کردند.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله