صافی - رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش گفت: نیروهای مسلح ایران از نثار جان خود دریغی ندارند و کوچک‌ترین حرکت اضافی دشمن با پاسخ کوبنده و پشیمان کننده نیروهای مسلح مواجه خواهد شد.

امیر سرتیپ احمدرضا پوردستان در یادواره شهدای شهرستان خوانسار با اشاره به اینکه حضور مردم در صحنه‌های سیاسی کشور از عوامل قدرت ایران در منطقه و جهان است، ابراز داشت: ۴۰ سال است دشمنان نقشه‌های مختلفی را برعلیه ایران طراحی کردند اما ملت ایران با تمسک به راه انقلاب و با سرسپاری به فرمان ولایت فقیه از تمامی برهه‌های سخت سربلند بیرون آمده اند.

راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شکوه دیگری دارد

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال شکوه دیگری دارد، ابراز داشت: چهل سالگی زمان بالندگی و رسیدن به کمال است، جمهوری اسلامی ایران امروز در زمینه‌های علمی، نظامی و دیگر عرصه‌ها در جهان و به ویژه منطقه خاورمیانه پیشتاز و نام آور است و به واقع ۴۰ سال اقتدار و قدرت، برازنده این نظام است.

وی ادامه داد: ملت ایران نیز با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان خواهند داد که همواره مدافع این نظام هستند و هرگز اجازه نمی‌دهند ترفندها و توطئه‌های دشمنان به ویژه ایادی استکبار آسیبی به کشور وارد کند.

نیروهای مسلح ایران هرگز غافلگیر نخواهند شد

پوردستان در بخش دیگری از صحبت‌های خود به رصد حرکات دشمنان در مرزها توسط نیروی های مسلح اشاره و ابراز داشت: نیروهای مسلح ایران هرگز غافلگیر نخواهند شد، ما همواره در حال رصد مسیر هواپیماهای آمریکا و شناورهای آنان در دریای مدیترانه هستیم و همه حرکات آنها کاملا را زیر نظر داریم.

وی اضافه کرد: نیروهای مسلح ایران همانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که امنیت امروز کشور را مدیون آنها هستیم از نثار جان خود دریغی ندارند و کوچک ترین تحرک اضافی دشمن با پاسخ کوبنده و پشیمان کننده نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران مواجه خواهد شد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به فداکاری‌ها و از جان گذشتگی‌های رزمندگان اسلام در دوران انقلاب و دفاع مقدس گفت: عزت و سربلندی امروز ایران به برکت همین خون‌هاست و ایثارگری‌های مادران و پدرانی که از جان فرزندان خود گذشتند تا انقلاب و نظام را سربلند ببینند.

خط قرمز ستاد کل نیروهای مسلح مرزهای کشور است

پوردستان با تصریح بر این نکته که خط قرمز ستاد کل نیروهای مسلح مرزهای کشور است، تاکید کرد: گردان‌های ما در مرزها مستقر هستند و هر کس بدون اجازه ما وارد مرزهای کشور شود مورد هدف قرار خواهد گرفت.

  • منبع خبر : مهر