صافی نیوز

گروه: بوشهر
سیدابراهیم رئیسی
صافی نیوز / رئیسی گفت: با فراهم شدن زمینه رونق تولید در کشور آمار بیکاری از ۸.۹درصد به ۸.۲ درصد کاهش یافته که این آمار قابل توجه است.
سیدابراهیم رئیسی
صافی نیوز / رئیسی گفت: دشمنان در تلاش هستند با اغتشاشات خیابانی، اختلال در بازار ارز و امروز با ایجاد فتنه در مدارس و نگران کردن خانواده‌ها در کشور توطئه می‌کنند، اما پیام استقبال گرم مردم بوشهر از دولت خدمتگزار آن است که دولتمردان به هیچ وجه نباید گرفتار حاشیه شوند.
سیدابراهیم رئیسی
صافی نیوز / رئیسی از ۱۵ طرح بزرگ آب شیرین‌کن، خط آبرسانی، آبگیری سد و انتقال برق در استان بوشهر به صورت رسمی بهره‌برداری کرد.رئیسی در این مراسم با بیان اینکه بر پایان تنش آبی در سراسر کشور متمرکز شده‌ایم، گفت: از امروز جیره‌بندی آب در بوشهر پایان یافت و آب گوارا به دست مردم خواهد رسید.
سیدابراهیم رئیسی
صافی نیوز / رئیس جمهور در مراسم افتتاح فاز ۱۴ پارس جنوبی با ابراز خرسندی از تلاش های صورت گرفته توسط متخصصین داخلی گفت: امروز روز بسیار خوشحال کننده ای است که جلوه‌های یک اراده قوی و یک کار و تلاش را در این منطقه می‌بینیم.
عکاس - عکاسی
صافی نیوز / روز گذشته خبری مبنی بر تجاوز فردی به یک دختر عکاس بوشهری در یکی از باغ ویلاها در فضای مجازی پیچید که به نقل از نزدیکان وی، ادعا شده بود که دختر پس از رفتار و بی اعتنایی قاضی خودکشی کرده است. این خبر باعث شد که واکنش‌های زیادی از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مطرح شود.
نیروگاه اتمی بوشهر
صافی نیوز / سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهوری در ادامه برنامه های سرزده ششمین سفر استانی خود به استان بوشهر عصر جمعه با حضور در نیروگاه اتمی بوشهر از طرح های توسعه ای این نیروگاه بازدید کرد.