صافی نیوز

گروه: تهران
محسن برهانی
صافی نیوز / دانشگاه تهران با انتشار اطلاعیه‌ای درمورد ادعاهای محسن برهانی استاد تعلیق‌شده دانشکده حقوق و علوم سیاسی این دانشگاه در مصاحبه با یکی از رسانه ها توضیحاتی داد و تاکید کرد: تعلیق این استاد ارتباطی به اجرای مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی ندارد.
تجمع انتخاباتی
صافی نیوز / استاندار تهران درباره برگزاری تجمعات براساس اصل ۲۷ قانون اساسی، گفت: قاعدتا دولت‌ها به دنبال حضور مشارکت‌جویانه مردم هستند بنابراین سازمان‌ها، دستگاه‌ها و همه عواملش را به کار می‌گیرد تا این سطح افزایش پیدا کند.
رادان
صافی نیوز / فرمانده کل انتظامی کشور با حضور در شهرستان پیشوا با خانواده شهیدان والامقام و همرزمان سابق خود شهیدان قمی و مهتدی دیدار و گفت: رفتار آنها متواضعانه و خاضعانه اما در عین حال مقتدرانه بود.
فیش حقوقی
صافی نیوز / مدیرعامل سازمان پسماند مدیریت پسماند درباره ماجرای فیش حقوقی ۱۰۶ میلیون تومانی یکی از پرسنل این سازمان توضیح داد و پایگاه خبری رسمی شهرداری تهران نیز تصویری از فیش حقوقی ۳۴ میلیون تومانی این فرد مربوط به فروردین ۱۴۰۲ منتشر کرد.
شورای شهر تهران
صافی نیوز / معاون برنامه‌ریزی، توسعه سرمایه انسانی و امور شورا شهرداری تهران به انتشار یک فیش حقوقی با رقم ۵۰ میلیون تومان مربوط به یکی از معاونان شورای شهر تهران واکنش نشان داد.
کاظم صدیقی
صافی نیوز / خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه فتنه اغتشاشات پاییز سال گذشته جنگ ترکیبی بود، گفت: مجموعه‌ای از قدرت‌های استکباری دست به دست هم داده بودند، اما ملت ایران در برابر همه این فشارها ایستادند و از صحنه جنگ پیروز بیرون آمد.
صافی نیوز / معاون فرماندار پردیس گفت: تانکر سوختی که کنار مدرسه‌ای که دانش‌آموزانش مسموم شده بودند، در روزهای گذشته در قم و بروجرد هم تردد داشته است. تانکر به پارکینگ منتقل شد و نگهبانان پارکینگ هم مسموم شدند.