صافی نیوز

گروه: گلستان
صافی نیوز / مدیرکل هواشناسی استان گلستان از تداوم خشکسالی بسیار شدید در تمامی شهرستان‌های گلستان طی دو ماه اخیر خبر داد.
مواد مخدر
صافی نیوز / دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان با بیان اینکه ماده مخدر گل از لحاظ تخریب همتراز شیشه است، گفت: متأسفانه ماده مخدر گل را بیشتر بانوان و نوجوانان مصرف می کنند.
قتل
صافی نیوز / معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه گنبدکاووس با ابراز تاسف از قتل ۲ طلبه یک مدرسه علوم دینی مربوط به اهل سنت در محله "چای بویین" این شهر گفت: براساس شواهد و قرائن بدست آمده توسط نیروهای انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی، انگیزه شخصی قاتل یا قاتلان در این حادثه بسیار بالاست.
رئیس مجلس
صافی نیوز / رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بخشی از مشکلات کشور ناشی از چالش‌های جدی حکمرانی است به این معنا که گاهی تصمیمات ما با مصلحت‌اندیشی‌های غلط همراه می‌شود که باید جلوی آن گرفته شود.
رئیس مجلس
صافی نیوز / رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نباید برای حل مشکلات اقتصادی نباید نگاه مان به دیگران باشد بلکه باید خودمان اقدام و برای حل مشکلات اقتصادی تدبیر کنیم، وظیفه مجاهد و میهن پرست واقعی را ساماندهی اقتصاد دانست و گفت: اگر نظام مسائل فرصت ها و مشکلاتی که در گلستان داریم‌ را بشناسیم می توانیم با ظرفیت های موجود ‌داخل آن مشکل را حل کنیم.
صافی نیوز / معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اینکه اهل سنت همواره در کنار انقلاب بوده اند و دولت مکلف است مسایل آنها را حل کند، گفت: در کردستان هم به پاسخ مقام معظم رهبری به نامه مولوی عبدالحمید اشاره کردم که فرمودند مردم ایران بدون توجه به مذهب و قومیت در حقوق و مسئولیت هیچ تفاوتی ندارند و تنها موضوع برای کسب مسئولیت شایستگی مدیریتی است، قبول دارم که در حق اهل سنت و زنان کوتاهی هایی شده است.
صافی نیوز / معاون اول رییس جمهوری با اشاره به اینکه هیچ‎کس نمی‎تواند منکر این شود که مردم در سختی قرار دارند، گفت: ما همان مدیرانی هستیم که توانستیم در مقطعی تحریم‎ها را کم‎اثر و در برخی موارد بی اثر کنیم و این سیاست همچنان دنبال می‎شود.