صافی نیوز

گروه: ارزهای دیجیتال
بیت کوین
صافی نیوز / بیت‌کوین همچنان در حال صعود است و از ۲۴هزار دلار عبور کرد.
بانک مرکزی
صافی نیوز / مدیر اداره نظارت بر نظام‌های پرداخت بانک مرکزی اعلام کرد: به‌زودی دامنه کاربری افزایش خواهد یافت و توسعه ریال دیجیتال در نظام پرداخت کشور را دنبال می‌کنیم، اما عجله‌ای در اجرای آن نداریم.
بیت کوین
صافی نیوز / بر اساس داده‌های ارائه شده توسط جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات کوین شیرز، نوسانات ۳۰ روزه بیت‌کوین به ۱۸.۷ درصد کاهش یافته بنابراین از نظر نوسان به کمترین حد خود رسیده است.
بیت کوین
صافی نیوز / در ساعات ابتدایی معاملات روز دوشنبه شاهد ریزش قابل توجه ای در بازار رمزارز ها بودیم به گونه ای که اکثر کوین ها سرخ هست و در مدار منفی نوسان می کنند.
بیت کوین
صافی نیوز / با وجود افزایش نرخ بهره آمریکا توسط فدرال رزرو به بالاترین سطح از سال ۱۹۹۴، بازار رمزارزها روند صعودی در پیش گرفته و قیمت بیت کوین به بیش از ۲۲ هزار دلار رسیده است.
ارزهای دیجیتال
صافی نیوز / بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته بزرگترین سقوط یک سال اخیر خود را تجربه کرده است و این ریزش در حالی اتفاق می‌افتد که اصلاح شدید بازار ارزهای دیجیتال، برخی از بزرگترین کسب‌وکارهای فعال در این صنعت را دچار ضرر و سرمایه‌گذاران را بیشتر از هر زمان دیگری نگران آینده پروژه‌های فعال در این حوزه کرده است