صافی نیوز

گروه: بورس و اوراق بهادار
صافی نیوز / رئیس سازمان خصوصی‌سازی آخرین وضعیت تخصیص سهام عدالت به جاماندگان را تشریح کرد.
صافی نیوز / شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه) بازار سهام، با ۳۷ هزار و ۱۶۷ واحد افزایش معادل دو و ۳۳ صدم درصد به یک میلیون و ۶۳۵ هزار و ۲۲۸ واحد رسید.
صافی نیوز / شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (شنبه) بازار سهام، با 18هزار و 939 واحد افزایش معادل 1.2 درصد به یک میلیون و ۵98 هزار و 60واحد رسید.
صافی نیوز / با ثبت نام بیش از ۴۱۱ هزار سهامدار در سامانه سجام در فصل پاییز امسال، تعداد ثبت نام کنندگان از ۴۲ میلیون نفر عبور کرد.
صافی نیوز / شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (دوشنبه) بازار سهام، با ۲۸ هزار و ۹۰۹ واحد افزایش معادل یک و ۸۵ صدم درصد به یک میلیون و ۵۹۳ هزار و ۲۷۵ واحد رسید.
صافی نیوز / شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه) بازار سهام، با ۲۶ هزار و ۱۱۹ واحد کاهش معادل یک و ۶۴ صدم درصد به یک میلیون و ۵۶۴ هزار و ۳۷۴ واحد رسید.
صافی نیوز / بورس کالا امروز و فردا میزبان عرضه خودروهای هایما، پژو 207 و لاماری است. دور تازه عرضه‌ها در حالی آغاز می‌شود که طی 5 ماه گذشته، خودروهای بورسی با استقبال متقاضیان روبرو شده است. اما آیا خرید این خودروها به صرفه است؟
صافی نیوز / شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (یکشنبه) بازار سهام، با ۲۵ هزار و ۵۶۳ واحد افزایش معادل (۱.۶۶) درصد به یک میلیون و ۵۶۳ هزار و ۵۶۶ واحد رسید.