صافی نیوز

گروه: بورس و اوراق بهادار
صافی نیوز / اطلاعیه عرضه اولیه سهام شرکت گروه مالی شهر(نماد شهر) منتشر شد. عرضه اولیه نماد شهر در روز 21 خرداد در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار آغاز می‌شود.
بورس
صافی نیوز / شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام، با ۱۵ هزار و ۱۶۴ واحد افزایش معادل ۶۵ صدم درصد به ۲ میلیون و ۳۴۵ هزار و ۹۶۳ واحد
شاخص بورس
صافی نیوز / وزارت اقتصاد با اشاره به این که پارامترهای بازار سرمایه نشان می دهد جای نگرانی وجود ندارد و روند عادی بورس در حال سپری شدن است و نیازی به «دستور نجات» نیست، اعلام کرد: اتهام دستکاری از سوی دولت را می توان توهم توطئه برخی از رسانه‌ها عنوان کرد.
بورس
صافی نیوز / شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام، با ۲۸ هزار و ۹۲ واحد کاهش معادل یک و ۲۲ صدم درصد به ۲ میلیون و ۲۷۷ هزار و ۷۴۶ واحد رسید.
مجید عشقی
صافی نیوز / امروز دوشنبه هجدهم اردیبهشت ماه بازار ریزش ١٢۵ هزار واحدی را تجربه کرد که بیش از منفی ۵ درصدی بود و طبق ماده ٣٢ قانون بازار و اوراق بهادار باید در این شرایط تا حداکثر سه روز کاری تعطیل شود.
بورس
صافی نیوز / شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران، با ریزش سنگین و هیجان منفی روبرو شد به گونه‌ای که شاخص کل در پایان معاملات امروز (دوشنبه) با 125 هزار و 761 واحد کاهش معادل 5.15 درصد به ۲ میلیون و 314 هزار و 406 واحد رسید. این در حالی است که در روز جاری صحبت از خرید بسیار بالای حقوقی‌ها و عرضه بالای آن‌هاست و سوال اینجاست که چرا در دو روز اخیر دولت تصمیم گرفته است که عرضه سنگین سهام شرکتهای دولتی اتفاق بیافتد.