صافی نیوز

گروه: سیاست داخلی
احمد وحیدی
صافی نیوز / وزیر کشور گفت: برای کسانی که باید برای کاندیداتوری مجلس استعفاء دهند، فرصت شش‌ماه قبل از ثبت‌نام وجود دارد. بر این اساس ما بر مبنای قانون موجود کارمان را جلو می‌بریم اما اگر قانون جدید تصویب و در آن تغییراتی ایجاد شد بنا بر آن کارهای جدیدی را انجام می‌دهیم.
علی اکبر احمدیان
صافی نیوز / علی شمخانی شب گذشته با انتشار مطلبی در حساب کاربری شبکه اجتماعی خود از پایان مسوولیت خود در جایگاه دبیری شورای عالی امنیت ملی خبر داد و امروز حکم دبیر جدید صادر شد. در این مطلب نگاهی به سوابق علی اکبر احمدیان می اندازیم.
احمد علیرضابیگی
صافی نیوز / با نزدیک شدن به انتخابات هیات رییسه مجلس، برخی موضوعات انگار به حاشیه رانده می‌شوند. قضیه «شاسی بلندها» یکی از همان ماجرا‌هایی است که پر سر و صدا شروع شد، اما پس از چند روز، موج خبری آن فروکش کرد و از نتیجه پیگیری‌های صورت گرفته در آن مورد، هنوز خبر خاصی منتشر نشده است. قالیباف، اما در این بین باید سپرهایش را خوب تنظیم کند تا ماجرا‌های جدید مجلس، در روز‌های منتهی به انتخابات هیات رییسه آسیبی به او وارد نکنند. البته یکی از نتایج پیگیری‌ها که اخیرا در رسانه‌ها منتشر شده احضار احمد علیرضابیگی نماینده تبریز به قوه قضاییه است.