صافی نیوز

گروه: فرهنگ و هنر
صافی نیوز / مجبتی امینی دبیر چهل‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با حضور در یک نشست رسانه‌ای به سوالات اصحاب رسانه درباره این رویداد پاسخ گفت.
میترا حجاز
صافی نیوز / بعد از ظهر امروز درحالی خبر بازداشت “میترا حجار” در رسانه‌ها دست به دست می‌شد که انتشار این خبر باعث افزایش گمانه‌زنی‌ها در میان کاربران فضای مجازی و حتی برخی رسانه‌ها شد.
میترا حجاز
صافی نیوز / میترا حجار نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون که که این روزها به فعالیت در حوزه محیط زیست می پرداخت دستگیر شد.
هنگامه قاضیانی
صافی نیوز / هنگامه قاضیانی، بازیگر که هفته پیش بازداشت شده بود ساعاتی پیش، آزاد شد.
صافی نیوز / حتما در خیابانها که راه می‌روید کودکانی را دیده‌اید که به جای بازی و تفریح به دنبال شما میدوند تا شما را قانع کنند از آنها چیزی بخرید و اما سوالی پیش می آید که ما برای رفاه آنها چه کردیم و حتی مردم را از لحاظ فرهنگی که چگونه میتوان برای دغدغه های آنها کاری کرد.
محمدمهدی اسماعیلی
صافی نیوز / اسماعیلی با تاکید بر اینکه نسل جدید بسیار بهتر از نسل گذشته است گفت: یک سرود سلام فرمانده هزاران نفر را کنار هم جمع و موجی را در دنیا ایجاد کرد پس با یک اجتماع ۴۰ یا ۵۰ نفری نمی توانند در مقابل این عظمت خودنمایی کنند.
محمدمهدی اسماعیلی
صافی نیوز / وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه در اغتشاشات هفته‌های اخیر شاهد تروریسم رسانه‌ای در کشور بودیم، گفت: امروزه یک تروریسم رسانه ای علیه جمهوری اسلامی راه افتاده و شبکه های مزدور و ایرانی نما با تزریق ناامیدی علیه این ملت اقدام می‌کنند.
محمدمهدی اسماعیلی
صافی نیوز / محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی، فقدان زنده یاد امین تارخ را ضایعه ای جبران ناپذیر برای جامعه هنری کشور دانست و نوشت: نقش آفرینی‌های مرحوم تارخ در آثار ماندگار و فاخر هنری هیچ‌گاه از یادها نخواهد رفت.
محمدمهدی اسماعیلی
صافی نیوز / وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به کشف حجاب چند بازیگر گفت: دوره جدید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره حاکمیت قانون است؛ ما در خدمت تمامی اهالی فرهنگ و هنر هستیم و چتر دولت و نظام همه اهالی فرهنگ و هنر را در بر می‌گیرد مگر کسانی که خودشان مصر هستند که زیر این چتر نباشند.