همه باید به رونق دوباره کشتی کمک کنیم

کرمانشاه- ایرنا- سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران با اشاره به نتایج نه چندان مطلوب کشتی ایران در مسابقات اخیر، گفت: همه باید به رونق دوباره کشتی ایران کمک کنند. به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامرضا محمدی روز جمعه در حاشیه مسابقات کشتی جام تختی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ریکاوری کشتی ایران به زمان نیاز […]

کرمانشاه- ایرنا- سرمربی تیم ملی کشتی آزاد ایران با اشاره به نتایج نه چندان مطلوب کشتی ایران در مسابقات اخیر، گفت: همه باید به رونق دوباره کشتی ایران کمک کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامرضا محمدی روز جمعه در حاشیه مسابقات کشتی جام تختی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ریکاوری کشتی ایران به زمان نیاز دارد اما تمام تلاشمان را می کنیم که شرایط فعلی را بهبود ببخشیم.
وی با بیان اینکه فاصله زیادی تا مسابقات المپیک نداریم، گفت: تا زمان برگزاری این رقابت ها شرایط دشواری داریم و من افسوس می خورم که اگر قرار بود در فدراسیون تغییر و تحولی رخ دهد کاش زودتر از این اتفاق می افتاد تا زمان بیشتری برای آماده سازی داشتیم.
محمدی تصریح کرد: در افت کشتی ایران همه دخیل هستیم و باید ضعف های خود را ریشه یابی و آن ها را آسیب شناسی کنیم تا بتوانیم در کنار یکدیگر بازهم کشتی ایران را به جایگاه اولیه برگردانیم.
سرمربی تیم ملی کشتی ایران خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم اگر همه دلسوزان کشتی پای کار باشند و هرکس گوشه ای از کار را بگیرد در المپیک توکیو هم می توان نتیجه خوب گرفت.
وی همچنین مسابقات جام تختی را محکی بسیار خوب برای شناخت کشتی گیران توانمند دانست و گفت: بیشتر بضاعت کشتی ایران در جام تختی حضور پیدا کردند و این اولین محک جدی برای شناخت نفرات مورد نظر برای مسابقات پیش رو است.
محمدی در پایان افزود: با توجه به اینکه چند تیم خارجی کشتی گیران خوبی را در مسابقات شرکت دادند سطح کمی و کیفی رقابت ها در حد قابل قبولی بود.
مسابقات جام تختی طی روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن در کرمانشاه با حضور ۱۴۷ کشتی گیر از ۱۰ کشور برگزارشد که در پایان تیم های ایران با ۲۱۵ امتیاز، آذربایجان با ۱۱۲ امتیاز و قرقیزستان با ۱۰۴ امتیاز به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶
انتهای پیام/