صافی نیوز

صافی نیوز / محمدمهدی اسماعیلی محمدمهدی اسماعیلی گفت: ما در وزارت فرهنگ جدیدا مجوزهای را داده‌ایم که در آن بازیگرانی هستند که در حال حاضر دچار محدودیت‌هایی هستند اما ما مجوزهایش را داده‌ایم و این اتفاق برای همین چند روز پیش است.
محمدمهدی اسماعیلی

به گزارش صافی به نقل از ایلنا، محمدمهدی اسماعیلی گفت: ما در وزارت فرهنگ جدیدا مجوزهای را داده‌ایم که در آن بازیگرانی هستند که در حال حاضر دچار محدودیت‌هایی هستند اما ما مجوزهایش را داده‌ایم و این اتفاق برای همین چند روز پیش است.

محمدمهدی اسماعیلی در خصوص اینکه تهیه‌کنندگان آثار سینمایی و سریال‌های خانگی عنوان کرده‌اند در برخی اثرهای تولیدی‌شان که تاکنون پخش نشده تعدادی بازیگر ممنوع‌الکار حضور دارند، تکلیف اثر و سرمایه‌شان چه می‌شود، گفت: ما این را اعلام کردیم که هیچ مجموعه‌ای را به واسطه تخلف یک نفر، دچار مشکل نمی‌کنیم.

مثلا بنده مهرماه یک کاری انجام داده‌ام و دچار محدودیت‌هایی شدم، کار تولیدی را ۶ ماه پیش از آن انجام دادم، طبیعی است که این ارتباطی با آن ندارد. اما اگر کسی دچار محدودیت بوده و بعدا رفته کار هنری انجام داده است آن بحث‌اش جداست، تهیه‌کننده و کارگردان باید این را رعایت کنند.

ما در وزارت فرهنگ جدیدا مجوزهای را داده‌ایم که در آن بازیگرانی هستند که در حال حاضر دچار محدودیت‌هایی هستند اما ما مجوزهایش را داده‌ایم و این اتفاق برای همین چند روز پیش است.

بنای ما این بود رفتار مهم فرهنگی که قبلا در کشور اتفاق می‌افتاد را در دوره دولت جدید اصلاح کنیم برای همین درمورد همه فیلم‌هایی که آماده پخش بود و به هر دلیلی دچار مشکل بود، وابستگی‌شان به یک تخلف را برداشتیم، اما این به آن معنا نیست اگر فردی محدودیت دارد، با علم به این محدودیت کار هنری انجام دهند آن بحث جدا است و در این موارد خود تهیه‌کننده مقصر است.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *