وقتی مار عظیم‌الجثه از بلعیدن دو بز خسته می‌شود+ عکس

 یک مار پیتون عظیم‌الجثه در مالزی دو بز را در یک مزرعه بلعید و گرفتار شد. به گزارش صافی، روستاییان یک مزرعه که از دیدن یک مار پیتون عظیم الجثه شوکه شده بودند، مار هیولا را که از خوردن دو بز روستاییان خسته شده بود، گرفتند. بر اساس گزارش دیلی‌میل، این مار پیتون بعد از […]

 یک مار پیتون عظیم‌الجثه در مالزی دو بز را در یک مزرعه بلعید و گرفتار شد.

به گزارش صافی، روستاییان یک مزرعه که از دیدن یک مار پیتون عظیم الجثه شوکه شده بودند، مار هیولا را که از خوردن دو بز روستاییان خسته شده بود، گرفتند.

بر اساس گزارش دیلی‌میل، این مار پیتون بعد از اینکه از حصار سیمی مزرعه به داخل خزیده بود دو بز را بلعید اما به‌حدی سنگین شده بود که تاب حرکت نداشت و با سررسیدن روستاییان گرفتار شد.

روستاییان که از دست این مار خسته شده بودند به‌سمت مار حمله کردند و بعد از آنکه حسابی با چوب به خدمت مار بخت‌برگشته رسیدند آن را پشت یک کامیون انداختند و به مکانی دورتر از روستا بردند.

طول این خزنده عظیم‌الجثه به ۱۶ فوت (در حدود ۵ متر) می‌رسید و به‌گفته مردم محلی “این بزرگترین مار پیتونی بوده است که تاکنون در منطقه دیده شده است”.

برای بلندکردن این مار نیاز به سه تا چهار مرد بود که کار را برای جابه‌جا کردن و قرار دادنش روی کامیون سخت می‌کرد.

دانشمندان می‌گویند که معده این حیوان بزرگ پس از تغذیه، نیاز به برخی تغییرات برای هضم غذا دارد که باعث می‌شود اندام این حیوان نیاز به استراحت داشته باشد و برای مدتی بدن مار بی‌تحرک می‌ماند و آن را در برابر خطرات احتمالی بی‌دفاع می‌سازد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله