وکیلی:

وکیلی: راه ماندن جمهوری اسلامی، اصلاحات است

صافی - یک عضو فراکسیون امید مجلس شوار اسلامی گفت: از سال ۸۸ دختر دلخواه را به ما ندادند، بلکه دخترعمو را به ما دادند. از الان هم می‌گویند سال ۱۴۰۰پشت سر فلانی خواهید رفت. خب وقتی دختر دلخواه نباشد چنین می‌شود.

یک عضو فراکسیون امید مجلس شوار اسلامی گفت: از سال ۸۸ دختر دلخواه را به ما ندادند، بلکه دخترعمو را به ما دادند. از الان هم می‌گویند سال ۱۴۰۰پشت سر فلانی خواهید رفت. خب وقتی دختر دلخواه نباشد چنین می‌شود.

به گزارش ایسنا، محمدعلی وکیلی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در دومین کنگره مجمع فرهنگیان ایران اسلامی با اشاره و تاکید بر سخنان موسوی لاری در این مراسم اظهار کرد: آقای لاری تنها راه بقای جمهوری اسلامی و ایران را راه اصلاحات دانستند. من وقتی وارد مجلس شورای اسلامی شدم دیدم واقعاً راه ماندن جمهوری اسلامی، اصلاحات است.

وی در انتقاد به جریانات رقیب اصلاحات گفت: اشکال بنیادی که جناح مقابل دارد گرایش آن به کمیته امدادی کردن مردم است. شرایط سخت است و باید به وضعیت مردم رسیدگی کرد اما این اشکال چیز دیگری می‌گوید.

وی معتقد است: دکترین ولایت فقیه فقط در گفتمان اصلاح‌طلبی باور پذیر است. دکترین ولایت فقیه در گفتمان اصولگرایی نه باور پذیر است و نه اجرایی. اگر می‌خواهیم رابطه مردم با ولی فقیه را محبت‌آمیز و عاشقانه معنا کنیم باید در محتوای اصلاح‌طلبی حرکت کنیم.

ادامه دارد…

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله