پارما ۳ – ۳ یوونتوس / کامبک پارما در دقایق پایانی مقابل بیانکونری

شاگردان آلگری در خانه مقابل پارمh متوقف شده اند. به گزارش ایلنا، در هفته بیست دوم سری آ ایتالیا دو تیم یوونتوس و پارما در ورزشگاه خانگی بیانکونری به مصاف هم رفتند. در این دیدار ابتدا در دقیقه ۳۶ رونالدو دروازه پارما را گشود و نیمه‌ای اول با همین نتیجه به پایان رسید،با شروع نیمه […]

شاگردان آلگری در خانه مقابل پارمh متوقف شده اند.

به گزارش ایلنا، در هفته بیست دوم سری آ ایتالیا دو تیم یوونتوس و پارما در ورزشگاه خانگی بیانکونری به مصاف هم رفتند.

در این دیدار ابتدا در دقیقه ۳۶ رونالدو دروازه پارما را گشود و نیمه‌ای اول با همین نتیجه به پایان رسید،با شروع نیمه دوم روگانی روی پاس رونالدو در دقیقه ی ۶۲ اختلاف را دو برابر کرد، دو دقیقه‌ای بعد باریلا اختلاف را به حداقل رساند اما رونالدو تنها دو دقیقه پس از گل اول پارما در دقیقه ۶۶ روی ارسال مانزوکیچ گل سوم را به ثمر رساند، ژروینیو در دقیقه ۷۴ گل دوم پارما را به ثمر رساند تا امید به اردوی پارما بازگردد سرانجام بعد از فشار‌های متمادی در آخرین دقیقه از اوقات تلف شده ژروینیو با زدن دومین گل خود بازی را به تساوی کشاند و در نتیجه بازی با نتیجه ۳ بر ۳ به پایان رسید.

ژروینیو با دبل مقابل یوونتوس در این بازی و تک گل بازی رفت مقابل یوونتوس تنها بازیکنی‌ست که در این فصل ۳ گل به بیانکونری زده است.

یوونتوس با کسب این نتیجه همچنان در صدر جدول با ۶۰ امتیاز قرار دارد و پارما با کسب این نتیجه ارزشمند با صعود یک پله به رتبه ۱۱ جدول با ۲۹ امتیاز رسید.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله