پخش «شوتبال» اولین مسابقه فوتبالی دراستودیو؛ از شبکه نسیم

تهران- ایرنا- شبکه نسیم، به زودی مسابقه‌ای جدید برای مخاطبانش به روی آنتن می‌فرستد، یک مسابقه‌ فوتبالی در استودیو تحت عنوان «شوتبال» که با اجرای امیرحسین رستمی، پخش خواهد شد. به گزارش روز سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، مقداد مومن‌نژاد، تهیه کننده مسابقه «شوتبال» با اعلام اینکه این مسابقه از هفته آینده پخش می شود، […]

تهران- ایرنا- شبکه نسیم، به زودی مسابقه‌ای جدید برای مخاطبانش به روی آنتن می‌فرستد، یک مسابقه‌ فوتبالی در استودیو تحت عنوان «شوتبال» که با اجرای امیرحسین رستمی، پخش خواهد شد.

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، مقداد مومن‌نژاد، تهیه کننده مسابقه «شوتبال» با اعلام اینکه این مسابقه از هفته آینده پخش می شود، گفت: فصل اول این مسابقه ۵۰ قسمت است که به صورت یک شب در میان ساعت ۲۱ به روی آنتن می رود.
وی افزود: به نوعی برای اولین بار است که در تلویزیون یک مسابقه فوتبالی در استودیو برگزار می‌شود، البته فقط مسابقه فوتبال نیست و ما ۱۵ بازی برای «شوتبال» طراحی کردیم که شرکت کنندگان مسابقه به قید قرعه خودشان ۵ بازی را انتخاب می‌کنند و با هم به رقابت می‌پردازند.
وی گفت: بازی‌های جذابی شامل بسکتبالی، هندبالی و فوتبالی داریم مثلا فوتبال دستی ما ۶ متر است، یا بازی دارتی که داریم در بزرگ ترین سایز ممکن است که شرکت کنندگان باید توپ را به سمت هدف شوت بزنند.
تهیه کننده «شوتبال» در خصوص شرکت کنندگان در این مسابقه نیز اضافه کرد: در ۵۰ قسمت فصل اول این مسابقه شرکت کنندگان برنامه ورزشکاران به خصوص فوتبالیست ها و هنرمندان هستند که در هر قسمت دو نفر به صورت تک نفره روبروی هم قرار می‌گیرند و با هم مسابقه می‌دهند. تقریبا نزدیک به ۷۰ تا ۸۰ درصد شرکت کنندگان این فصل ورزشکاران هستند، به خصوص فوتبالیست‌های پیشکسوت و امروزی و در کنار آنها هنرمندان هم حضور دارند که با هم رقابت می‌کنند و امتیاز کسب می‌کنند.
او در خصوص جایزه نهایی برندگان این مسابقه نیز گفت: هر بازی صد امتیاز دارد و هر کس در هر بخشی برنده شود، سی امتیاز اضافه و یک ستاره می‌گیرد که به این ترتیب مجموع امتیازات به ۶۵۰ می‌رسد. اگر یک نفر در روز مسابقه بیشتر از ۴۵۰ امتیاز کسب کند، جایزه برنده، معادل نقدی یک شمش طلا می شود. اگر هم به آن امتیاز نرسند، مجموع امتیازات نفرات به ترتیب ثبت می‌شود تا در روز پایانی، نفرات برتر مورد بررسی قرار بگیرند.
تهیه کننده «شوتبال» با اعلام اینکه علاقه مندان به حضور در استودیو این برنامه به عنوان تماشاگر باید از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۵۱ ثبت نام کنند، افزود: تماشاگرانی که می‌خواهند وارد برنامه شوند، اگر عدد یک را به این سامانه بفرستند، ما آنها را دعوت می‌کنیم که به عنوان تماشاگر در برنامه حضور داشته باشند و در هر قسمت نیز دو نفر از بین آنها انتخاب می‌کنیم که یکی از بازی‌های ما را انجام می دهند و هرکدام که برنده شدند یک کارت هدیه می‌گیرند.
فراهنگ**۹۲۱۰**۳۰۰۹

00رای ها
امتیازدهی به مقاله