پلیس لندن درباره توهین های مذهبی به «صلاح» تحقیق می کند

تهران- ایرنا- پلیس متروپولیتن لندن درباره ویدئوی منتشر شده ای که در آن یکی از هواداران تیم وستهم در حال توهین به «محمد صلاح» بابت مسلمان بودنش دیده می شود، تحقیق می کند. به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی «ای اس پی ان» روز چهارشنبه نوشت: در ویدئوی مذکور که توسط یک تلفن همراه فیلمبرداری شده […]

تهران- ایرنا- پلیس متروپولیتن لندن درباره ویدئوی منتشر شده ای که در آن یکی از هواداران تیم وستهم در حال توهین به «محمد صلاح» بابت مسلمان بودنش دیده می شود، تحقیق می کند.

به گزارش ایرنا، شبکه تلویزیونی «ای اس پی ان» روز چهارشنبه نوشت: در ویدئوی مذکور که توسط یک تلفن همراه فیلمبرداری شده و در فضای مجازی دست به دست می شود، یکی از هواداران تیم وستهم که قابل شناسایی نیست، به صلاح که خود را برای ارسال ضربه کرنر آماده می کند، بابت مذهبش توهین می کند.
این در حالی است که باشگاه وستهم که توسط اتحادیه فوتبال انگلیس از موضوع مطلع شده نیز به طور مستقل تحقیقات خود را در مورد اتفاق مذکور آغاز کرده است.
یکی از سخنگویان این باشگاه اعلام کرد: آستانه تحمل باشگاه وستهم در مواجهه با هر گونه خشونت یا رفتار توهین آمیز بسیار پایین است؛ ما باشگاهی جهان شمول هستیم بدان معنا که فارغ از سن، نژاد، مذهب، اعتقاد، جنسیت، گرایش جنسی و … از همه افراد به گرمی در تیم خود استقبال می کنیم.
کاربری که برای نخستین بار این ویدئو را در فضای مجازی منتشر کرده است، در ضمیمه ویدئو نوشت: برای تماشای بازی وستهم و لیورپول به ورزشگاه رفته بودم که شنیدن این توهین ها حالم را بهم زد؛ چنین افرادی نه تنها در بازی های فوتبال بلکه در جامعه ما هیچ جایی ندارند.
لیورپولی ها در نهایت در این دیدار با تساوی یک بر یک متوقف شدند تا امیدهای منچسترسیتی برای صدرنشینی در لیگ برتر جزیره افزایش یابد.
ورزشی**۳۹۹۱**۹۱۲۹
انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله