امروز: شنبه، 2 مهر 1401 23:44

پیامی که پایان همکاری کی روش با تیم ملی ایران را تایید می کند

صافی – فدراسیون فوتبال بعد از باخت تیم ملی مقابل ژاپن و حذف از جام ملت‌های آسیا اطلاعیه ای را صادر و برای کارلوس کی‌روش آرزوی موفقیت کرد.

متن پیام روابط عمومی فدراسیون به شرح زیر است:

«سال ۹۷ را بدون شک برای فوتبال کشور باید سال غیرتمندی و تلاش همه جانبه بازیکنان شایسته‌ای نامید که به عنوان فرزندان ایران اسلامی از گوشه گوشه جهان و همچنین کشورمان در زیر پرچم پرافتخار این میهن و تحت نام تیم ملی در آوردگاه جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و نمایش دلپذیر در این رویداد بزرگ جهانی و جام ملت های امارات ۲۰۱۹ حضور یافتند و در جام ملتها نیز پس از ۱۴ سال در جمع ۴ تیم برتر از جمع ۲۴ تیم منتخب آسیا قرار گرفته است و از هیچ کوشش و تلاش صادقانه ای فروگذار نکردند.

با پایان این مسابقات برای تیم ملی ما که جبر اقتضائات فوتبال آن را رقم زد، صمیمانه از کادرفنی و تک‌تک بازیکنان و دست اندرکاران و تمامی مبادی مختلفی که در این مسیر همراهی صمیمانه داشتند از جمله ملت شریف و قهرمان و خونگرم ایران، دولت جمهوری اسلامی ایران، وزارت ورزش و جوانان، وزارت امور خارجه، باشگاه ها ، هیئت فوتبال استان ها، خبرنگاران ، رسانه‌ها و نهادهای انتظامی و امنیتی و فرهنگی کشور سپاسگزاری می نماید و فرصت را مغتنم شمرده از زحمات هشت ساله آقای کارلوس کی روش در فوتبال کشور تقدیر و تشکر نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت می کنیم.»

فدراسیون فوتبال درحالی برای کارلوس کی روش آرزوی موفقیت کرده است که سرمربی ایران در نشست خبری پس از دیدار با ژاپن اعلام کرد به پایان راه رسیده است. وی به طور غیررسمی خداحافظی اش از تیم ملی ایران را اعلام کرد. از کلمبیا به عنوان مقصد بعدی کی روش نام برده می شود.

اخبار مرتبط
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پس از این بخوانید...