پیغام خصوصی آتش‌نشانان به رهبر معظم انقلاب

 حجت‌‌الاسلام تقوی که به‌نمایندگی از رهبر انقلاب به عیادت آتش‌نشانان رفته بود، از پیغام خصوصی آتش‌نشانان به حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای خبر داد. به گزارش صافی؛ حجت‌‌الاسلام سیدرضا تقوی که به‌نمایندگی از رهبر معظم انقلاب به عیادت آتش‌نشانان بستری در بیمارستان رفته بود در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که […]

 حجت‌‌الاسلام تقوی که به‌نمایندگی از رهبر انقلاب به عیادت آتش‌نشانان رفته بود، از پیغام خصوصی آتش‌نشانان به حضرت‌ آیت‌الله خامنه‌ای خبر داد.

به گزارش صافی؛ حجت‌‌الاسلام سیدرضا تقوی که به‌نمایندگی از رهبر معظم انقلاب به عیادت آتش‌نشانان بستری در بیمارستان رفته بود در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که به‌نمایندگی از ایشان به عیادت آتش‌نشانان بروم؛ ایشان گفتند به تک‌تک آتش‌نشانان عزیز سلام رسانده و ضمن تشکر، ابراز همدردی معظم‌له را به آنها ابلاغ کنم.

وی گفت: بنده از آتش‌نشانانی که در بیمارستان‌ها بستری بودند عیادت کرده پیغام مقام معظم رهبری را به ایشان رساندم؛ آتش‌نشانان نیز که به‌دلیل شهادت برخی همکاران‌شان وضعیت روحی خوبی نداشتند، ضمن تشکر از پیگیری‌ها و پیغام خاص رهبر معظم انقلاب، گفتند به‌نمایندگی از آنها به مقام معظم رهبری عرض کنم که آتش‌نشانان سرباز و فدایی معظم‌له هستند و تا پای جان در انجام وظیفه و خدمت به مردم در صحنه حضور خواهند داشت.

حجت‌الاسلام تقوی گفت: البته آتش‌نشانان پیغام دیگری به رهبر معظم انقلاب داشتند و آن هم دیدار جداگانه با معظم‌له بود که بنده پیغام آتش‌نشانان عزیز را به مقام معظم رهبری رساندم.
انتهای پیام/