پیوس: امیدوارم پیراهن شماره ۱۷ برای شیری مثل مهدوی کیا خوش یمن باشد

فرشاد پیوس قدرشناسی بازیکنان جدید پرسپولیس را برای رخصت گرفتن از او یک کار خوب و ارزشمند بابت احترام به پیشکسوتان می‌داند به گزارش ایلنا، فرشاد پیوس قدرشناسی بازیکنان جدید پرسپولیس را برای رخصت گرفتن از او یک کار خوب و ارزشمند بابت احترام به پیشکسوتان می‌داند. پیوس در حضور مهدی شیری او را بازیکن […]

فرشاد پیوس قدرشناسی بازیکنان جدید پرسپولیس را برای رخصت گرفتن از او یک کار خوب و ارزشمند بابت احترام به پیشکسوتان می‌داند

به گزارش ایلنا، فرشاد پیوس قدرشناسی بازیکنان جدید پرسپولیس را برای رخصت گرفتن از او یک کار خوب و ارزشمند بابت احترام به پیشکسوتان می‌داند. پیوس در حضور مهدی شیری او را بازیکن خوبی قلمداد کرد که می‌تواند مثل مهدوی‌کیا با پیراهن شماره ۱۷ موفق باشد و همچون او، خوش‌یمنی این پیراهن مدافع راست پرسپولیس را به تیم ملی برساند. پیوس در این بین اشاره‌ای هم به شرایط تیم برانکو داشت که با گرفتن بازیکنان جدید خیلی خوب بسته شده و به هواداران قول داد که روزهای خوبی در انتظار پرسپولیس خواهد بود.

مهدی شیری به رسم احترام پیراهن شماره ۱۷ را آورد تا از شما رخصت بگیرد و نشان بدهد هنوز احترام‌ها از بین نرفته است.

این کاری قشنگ بود که مهدی شیری انجام داد و لطف داشت که برای رخصت گرفتن پیش من آمد. من برای مهدی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم این پیراهن برای او خوش یمن باشد. برای مهدی مهدوی‌کیا که این طور بود و به من همیشه می‌گوید شماره ۱۷ را به این خاطر نگه داشته‌ام. به شخصه با بازی‌ای که از مهدی شیری در اولین بازی پرسپولیس دیدم آینده خوبی را برای او در این تیم متصور هستم چون یک فوتبالیست تکنیکی و سربه زیر است که هم با کیفیت در کارهای تهاجمی شرکت می‌کند و هم با دریبل‌زنی خوبی که دارد ارسال‌هایش به کار پرسپولیس خواهد آمد.

پس به نظر شما او در پرسپولیس موفق خواهد شد؟

قطعا همین طور است و برای مهدی شیری آرزو می‌کنم با بازی‌های خوب بتواند به تیم ملی دعوت شود. همان طور که گفتم او پرسپولیسی بوده و چون با جان و دل برای این تیم کار می‌کند، هواداران مهدی شیری را دوست خواهند داشت و شک نکنید روزهای خوبی را این بازیکن در پرسپولیس خواهد داشت.

پرسپولیس در جام حذفی توانست سپیدرود را شکست دهد و یک پله به فینال و فتح جام نزدیک‌تر شود. این تیم را با بازیکنان جدیدی همچون مهدی شیری چطور می‌بینید؟

وضعیت پرسپولیس واقعا خوب است. به نظرم چهار، پنج بازیکنی که به تیم اضافه شدند به لحاظ فنی و تکنیکی مورد تایید هستند و همه ما پیشکسوتان و هواداران از آمدن‌شان خوشحال هستیم. بازیکنانی که به تیم اضافه شدند هرکدام در تیم‌های قبلی خودشان مطرح بودند و حالا که آمدند به نظرم دست برانکو خیلی باز شده است. بازیکنانی که چند پسته هستند و این کار خوب باشگاه بود که آنها را به خدمت گرفت تا کادرفنی بتواند در چند نقطه از آنها بهره ببرد. من به شخصه روزهای خوبی را برای پرسپولیس متصور هستم و با پشتیبانی ما از این تیم، قطعا می‌توانند دل هواداران را شاد کنند.

پرسپولیس بودیمیر را آورد و منشا را رد کرد. با این اوصاف خط حمله تیم برانکو را چطور می‌بینید؟

من بازی این بازیکن را مقابل سپیدرود دیدم و با صحبتی هم که با مهدی شیری داشتم متوجه شدم در گلزنی بازیکنی ششدانگ و باهوش است. هرچند نمی‌توان با یک بازی روی این بازیکن نظر داد و قطعا فرصت می‌خواهد تا در تیم جا بیفتد اما در همین بازی نشان داد در تقسیم و کنترل توپ بسیار توانمند است و قدرت ضربه سر بالایی هم دارد. به شخصه معتقدم بودیمیر به کار پرسپولیس خواهد آمد و در تیم تهاجمی پرسپولیس عملکرد مناسبی می‌تواند داشته باشد.

پس با این حساب و با قد بلند و قدرت ضربه سری که دارد می‌توان برای گلزنی روی مهدی شیری حساب کرد؟

همان طور که گفتم مهدی بازیکنی رو به جلوست که ارسال‌های خوبی دارد و قطعا این بازیکن به همراه انصاری، شایان مصلح، عالیشاه و بقیه بازیکنان به خوبی می‌توانند مهاجمان را تغذیه کنند. به این بازیکنان ترابی و سروش رفیعی هم که یک طراح خوب است اضافه کنید که همه نشان از این دارد که تیم خوبی بسته شده است. این پرسپولیس در نیم‌فصل دوم نوید روزهای خوبی را می‌دهد و هواداران می‌توانند منتظر اتفاقات خوب برای این تیم باشند.

انتهای پیام/

00رای ها
امتیازدهی به مقاله