کاویانی نژاد طلا گرفت/ ناصرپور و عبدولی به مدال برنز رسیدند

امین کاویانی نژاد به مدال طلای رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه دست یافت. به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه از صبح روز جمعه با حضور ۱۱ کشور دنیا در شهر استانبول ترکیه در حال برگزاری است و در پایان مسابقات پنج وزن […]

امین کاویانی نژاد به مدال طلای رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه دست یافت.

به گزارش خبرگزاری مهر، رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه از صبح روز جمعه با حضور ۱۱ کشور دنیا در شهر استانبول ترکیه در حال برگزاری است و در پایان مسابقات پنج وزن نخست امین کاویانی نژاد در وزن ۷۲ کیلوگرم با شکست کشتی گیری از کشور ترکیه به مدال طلا دست یافت و پویا ناصرپور با غلبه بر حریفی از ترکیه و سعید عبدولی با پیروزی بر کشتی گیری از بلغارستان در اوزان ۵۵ و ۸۲ کیلوگرم صاحب مدال برنز شدند. محمدجواد رضایی و علی اکبر حیدری در اوزان ۶۳ و ۹۷ کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.
همچنین رقابت های مقدماتی پنج وزن دوم نیز روز شنبه برگزار شد که حامد تاب، محمدهادی ساروی و امیر قاسمی منجزی در اوزان ۶۷، ۷۷ و ۱۳۰ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافتند. مهدی محسن نژاد در وزن ۶۰ کیلوگرم در دیدار رده بندی حضور دارد و پژمان پشتام در وزن ۷۷ کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفت.

این مسابقات روز یکشنیه با برگزاری رقابت های فینال و رده بندی پنج وزن دوم به پایان می رسد.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله