کیفیت مسابقات جام تختی مناسب بود

کرمانشاه- ایرنا- قهرمان پیشین کشتی کشور گفت: کیفیت مسابقات جام تختی در حد مناسب و مطلوبی قرار داشت و کشتی های برگزار شده نزدیک به هم دنبال می شد. عباس جدیدی روز جمعه در حاشیه مسابقات کشتی جام جهان پهلوان تختی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیشتر کشورهای شرکت کننده در […]

کرمانشاه- ایرنا- قهرمان پیشین کشتی کشور گفت: کیفیت مسابقات جام تختی در حد مناسب و مطلوبی قرار داشت و کشتی های برگزار شده نزدیک به هم دنبال می شد.

عباس جدیدی روز جمعه در حاشیه مسابقات کشتی جام جهان پهلوان تختی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیشتر کشورهای شرکت کننده در مسابقات کشتی گیران خوبی همراه داشتند و همین عامل نیز باعث شد تا مسابقات از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.
وی افزود: کشتی گیران کشور نیز چهره موفقی در مسابقات بین المللی جام تختی از خود نشان دادند به گونه ای که می توان روی آن ها در مسابقات پیش رو حساب باز کرد.
جدیدی همچنین وضعیت کشتی کرمانشاه را مناسب ارزیابی کرد و گفت: این استان از قدیم کشتی گیران خوبی داشته و هم اکنون نیز چند ملی پوش دارد که در مسابقات جام تختی هم صاحب مدال شدند.
قهرمان سابق جهان و دارنده مدال نقره المپیک ۱۹۹۶ آتلانتا در ادامه با تقدیر از هواداران پرشور کرمانشاهی، گفت: آن ها سرمایه های اصلی ورزش استان هستند که عاشقانه ورزشکاران و هموطنان خود را در مسابقات تشویق کردند.
وی گفت: من در خیلی از کشورها حضور یافته و کشتی گرفته ام اما به جرات می توانم ادعا کنم چنین هواداران پرشور و در عین حال با فرهنگی را کمتر دیده ام.
مسابقات جام تختی طی روزهای ۱۸ و ۱۹ بهمن در کرمانشاه با حضور ۱۴۷ کشتی گیر از ۱۰ کشور برگزار و در پایان تیم های ایران با ۲۱۵ امتیاز، آذربایجان با ۱۱۲ امتیاز و قرقیزستان با ۱۰۴ امتیاز به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
۷۴۵۸/۸۰۶۶
انتهای پیام/