کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال کلمبیا شد

تهران – ایرنا – «کارلوس کی روش» سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه بصورت رسمی هدایت تیم ملی کلمبیا را برعهده گرفت. به گزارش ایرنا؛ کی روش که هشت سال در ایران مشغول به کار بود با وجود تلاش فراوان، نتوانست تیم ملی ایران را به قهرمانی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ برساند […]

تهران – ایرنا – «کارلوس کی روش» سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران روز پنجشنبه بصورت رسمی هدایت تیم ملی کلمبیا را برعهده گرفت.

به گزارش ایرنا؛ کی روش که هشت سال در ایران مشغول به کار بود با وجود تلاش فراوان، نتوانست تیم ملی ایران را به قهرمانی جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ برساند و به همین دلیل همکاری فدراسیون فوتبال کشورمان با این مربی اهل پرتغال ادامه نیافت.
وی که از چندی پیش مذاکراتی با فدراسیون فوتبال کلمبیا انجام داده بود در نهایت امشب قرارداد رسمی خود را امضاء کرد تا هدایت تیم رده دوازدهم رنکینگ فیفا را عهده دار شود.
قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال کلمبیا، ۳ سال اعتبار دارد و در نخستین آزمون مهم، وی باید کلمبیا را در جام کوپا آمریکا که به میزبانی برزیل برگزار می شود به موفقیت برساند.
کی‌روش در مراسم معارفه خود، گفت: احساس افتخار، غرور و شادی از این اتفاق دارم و از فدراسیون فوتبال کلمبیا به خاطر اعتمادی که به من داشت، قدردانی می کنم.
وی با بیان اینکه تمام توان خود را برای موفقیت تیم ملی کلمبیا به کار می گیرد، ادامه داد: تلاش می‌کنم از اعتبار و شهرت فوتبال کلمبیا در جهان دفاع کنم و این تعهد من است.
کی‌روش در خصوص حضور بازیکنان نامدار در تیم ملی کلمبیا، گفت: خامس رودریگز، رادامل فالکائو و دیوید اوسپینا، بازیکنان اصلی و پایه تیم ملی کلمبیا هستند. در این بین، خامس قلب تیم کلمبیا است و باید با او صحبت کنم تا شرایط بهتری برای حضورش در تیم ملی رقم بزنیم.
«اوسیانو کروز» و «میک مک‌درموت» که در تیم ملی ایران نیز دستیاران کی روش بودند در کادر فنی کلمبیا حضور خواهند داشت.
شبس**ورزشی**۳۷۸۳** ۱۹۱۷
انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله