صافی نیوز

صافی نیوز / پلیس در تحقیقات گسترده خود به اطلاعاتی دست یافته که آنها را به عاملان قتل داریوش مهرجویی و همسرش نزدیک کرده است.
داریوش مهرجویی

به گزارش صافی، تیم ویژه ای از کارآگاهان زبده از تهران و کرج به صورت تیمی روی پرونده قتل داریوش مهرجویی و همسرش وحیده محمدی فر تحقیق می‌کنند و دادستانی کل کشور نیز بر این پرونده نظارت دارد. همچنین یک تیم از کارشناسان زبده از همان ساعات اولیه به دستور دادستان کل کشور در کرج مستقر شدند. این تیم سرنخ‌های مهم و تازه‌ای به دست آورده‌اند که آنها را به رازگشایی از این جنایت امیدوارتر کرده است.

اطلاعات به دست آمده نشان می‌دهد نقطه زنی خطوط موبایل در منطقه انجام گرفته و سگ‌های پلیس رد خون را پیدا کرده‌اند و کارآگاهان را به  سرنخ‌های مهمی رسانده است. این در حالیست که دوربین های مداربسته که از باغ همسایه به دست پلیس رسیده است نیز در حال آنالیز  است.

این در حالیست که سخنگوی پلیس نیز اعلام کرد تعداد بازداشتی‌ها در قتل داریوش مهرجویی و همسرش به 7 تن رسیده است و دستگیری عاملان اصلی قتل قریب الوقوع است.

وضعیت خانه داریوش مهرجویی

در حال حاضر خانه داریوش مهرجویی توسط مقامات قضایی پلمپ شده و کسی بدون اجازه قضایی اجازه ورود به آن را ندارد. همچنین همه نشانه ها و ردهای باقی مانده از صحنه جمع آوری شده است. وضعیت شهرک کاملا حفاظت شده است و بجز ساکنان و کسانی که مقامات قضایی اجازه ورود می دهند فرد دیگری اجازه ورود ندارد.

همچنین گفته می شود خانواده داریوش مهرجویی در شوک شدیدی به سر می‌برند. دختر کوچکش مونا که اجساد پدر و مادرش را کشف کرده به شدت شوکه است و وضعیت روحی بسیار بدی دارد. فرزندان دیگر مهرجویی نیز حال خوبی ندارد و به گفته وکیل خانواده در شوک هستند.

وصیت نامه داریوش مهرجویی
داریوش مهرجویی وصیت‌نامه‌ای دارد که نزد یکی از معتمدین خود قرار داده و این موضوع به اطلاع خانواده مهرجویی رسیده است.

جزئیاتی از بازجویی 7 مظنون

7 مظنون در این پرونده بازجویی شده‌اند و بر اساس گفته پلیس اطلاعات مهمی از آنها به دست آمده است. یکی از این مظنونان فردی است که در نبود داریوش مهرجویی و خانواده از باغ آنها مراقبت می‌کرد و خانواده مهرجویی با او به اختلاف برخورده بودند.

تصمیم برای مهاجرت به تهران

داریوش مهرجویی و همسر و دخترش در باغی در زیبادشت زندگی می‌کردند، جایی که قتل اتفاق افتاده است. بر اساس گفته یکی از نزدیکان داریوش مهرجویی، آنها از وکیل خود خواسته بودند که در تهران برایشان خانه‌ای اجاره کند و قرار بود این اتفاق در همین هفته بیفتد که متاسفانه دو روز بعد از این تصمیم آنها به قتل رسیدند.

انتهای پیام/

اخبار مرتبط
دیدگاه شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سردبیران در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *