یک گزینه جذاب در آستانه سرمربیگری سپاهان

صافی نیوز / ظاهرا جانشین محرم نویدکیا در سپاهان مشخص شده است.از آرامش مدیران سپاهان در روزهای بعد از استعفای محرم نویدکیا، این برداشت شده بود که آنها با مربی مورد نظرشان به توافق رسیده‌اند و نگرانی‌ای بابت انتخاب جانشین محرم نویدکیا ندارند.

به گزارش صافی، ظاهرا جانشین محرم نویدکیا در سپاهان مشخص شده است.از آرامش مدیران سپاهان در روزهای بعد از استعفای محرم نویدکیا، این برداشت شده بود که آنها با مربی مورد نظرشان به توافق رسیده‌اند و نگرانی‌ای بابت انتخاب جانشین محرم نویدکیا ندارند.

لر اساس اطلاعات فوتبالی، سرمربی سپاهان کسی نیست جز ژوزه مورایس که طی روزهای گذشته به خاطر لینک شدنش به استقلال، شدیدا مورد توجه رسانه‌های ایرانی قرار گرفته بود. البته مدیران سپاهان روی فیلیکس ماگات آلمانی هم نظر داشتند اما ظاهرا توافق با او میسر نشده است. مدیران سپاهان ترجیح دادند که مربی جوان تری نسبت به ماگات را به سپاهان بیاورند.

مورایس ۵۶ ساله پرتغالی که سابقه دستیاری ژوزه مورینیو را هم دارد، طی یک هفته گذشته به عنوان گزینه سرمربی استقلال مطرح شده بود و آنقدر هواداران ایرانی برای او پیغام گذاشته بودند که به قول حجت کریمی عضو هیات مدیره استقلال، این مربی، زبان فارسی را یاد گرفته است! یکی از بازیکنان سپاهان در گفت و گو با دوستان نزدیکش حضور مورایس را تایید کرده است.

انتهای پیام/