۲۲ بهمن نماد وحدت و اقتدار ملت است

ساری – ایرنا – وزیر کشور که برای شرکت در همایش شهرداران و دهیاران مازندران به رامسر سفر کرد، صبح شنبه در روز شهادت دخت گرامی نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س) در اجتماع بزرگ فاطمیون این شهرستان حضور یافت و گفت: ۲۲ بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران اسلامی است. ‎ به […]

ساری – ایرنا – وزیر کشور که برای شرکت در همایش شهرداران و دهیاران مازندران به رامسر سفر کرد، صبح شنبه در روز شهادت دخت گرامی نبی اکرم، حضرت فاطمه زهرا (س) در اجتماع بزرگ فاطمیون این شهرستان حضور یافت و گفت: ۲۲ بهمن نماد وحدت، ایستادگی و اقتدار ملت ایران اسلامی است. ‎

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری مازندران، «عبدالرضا رحمانی فضلی» افزود: ۲۲ بهمن به فرمایش حضرت امام (ره) یوم الله است و در حقیقت روز انقلاب اسلامی و پیروزی مردم معتقد، مسلمان و انقلابی ایران اسلامی است.
وزیر کشور با تاکید بر این که ۲۲ بهمن نماد مقاومت، ایستادگی، اقتدار، عدالت و پیشرفت است، گفت: حضور مردم در این روز می تواند برای همه جهانیان پیام داشته باشد و آن اتحاد، وحدت، مقاومت و ایستادگی و رویارویی با همه کسانی است که نسبت به انقلاب، مردم و اعتقاداتشان عناد و دشمنی دارند.
رحمان فضلی افزود: به یقین مردم ایران اسلامی با شرکت مقتدرانه، شکوهمند و حماسی در این آیین، کام دشمنان انقلاب را تلخ و دهان دوستداران و دلدادگان انقلاب و نظام را شیرین خواهند کرد و مشتی محکم بر دهان یاوه گویان خواهند زد.
۱۶۵۴
انتهای پیام/