۲۵ هزار میلیارد تومان معوقه مالیاتی در کارت های بازرگانی

معاون وزیر اقتصاد تاکید کرد: در حوزه کارت بازرگانی هشت هزار میلیارد تومان معوقات داریم که با جرایم آن بالغ بر ٢٥ هزار میلیارد تومان می‌شود. به گزارش ایلنا، سید کامل تقوی‌‌نژاد، رییس کل سازمان امور مالیاتی در اجلاس سراسری مالیاتی گفـت: مهمترین مطالبه من از همکاران سازمان این است که در دو ماه باقی […]

معاون وزیر اقتصاد تاکید کرد: در حوزه کارت بازرگانی هشت هزار میلیارد تومان معوقات داریم که با جرایم آن بالغ بر ٢٥ هزار میلیارد تومان می‌شود.

به گزارش ایلنا، سید کامل تقوی‌‌نژاد، رییس کل سازمان امور مالیاتی در اجلاس سراسری مالیاتی گفـت: مهمترین مطالبه من از همکاران سازمان این است که در دو ماه باقی مانده سال تلاش‌شان را مضاعف کنند.

وی افزود: در پرونده‌های رسیدگی شده به ویژه در مرحله‌ای که باید روسای مالیاتی کار را انجام دهند و همینطور در هیأت‌های حل اختلاف، باید سرعت کار را بالا ببریم.

رییس سازمان مالیاتی ادامه داد: رسیدگی و قطعی‌‌سازی ٢٠٠ پرونده بزرگ ارزش افزوده و هزار پرونده بزرگ مالیات‌های مستقیم بیش از ٨٠ درصد وصولی‌مان را محقق می‌کند.

تقوی‌نژاد با بیان اینکه وصول معوقات و مبارزه با فرار مالیاتی و شناسایی مودیان جدید از دیگر برنامه‌های جدی ما در ماه‌های باقیمانده سال است، اظهار داشت: تنها در حوزه کارت بازرگانی حدود هشت هزار میلیارد تومان معوقات داریم که با جرایم آن بالغ بر حدود ٢٥ هزار میلیارد تومان می‌شود که تمرکز بر این بدهی‌‌ها، بسیاری ضروری است.

انتهای پیام/

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله